Widowisko przygotował Teatr Słowa działający przy Bialskim Centrum Kultury, a reżyserią zajęła się Danuta Szaniawska. Autorem sztuki jest Jacek Daniluk, który zadbał o to, by historia ożyła w dynamicznej i pełnej emocji formie. Na scenie zobaczymy utalentowanych aktorów, w tym Andrzeja Antsipenkę, Faustynę Wojdakowską oraz Maksymiliana Hołownię.
Spektakl odbędzie się 30 marca o godzinie 17:00 na scenie sali widowiskowej przy ul. Brzeskiej 41. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny, co czyni je jeszcze bardziej wyjątkową okazją do spędzenia wieczoru w towarzystwie sztuki na najwyższym poziomie.
Organizatorzy zapraszają wszystkich chętnych do udziału w tym niezwykłym spotkaniu z historią i kulturą – gwarantują, że emocji i śmiechu nie zabraknie!
Czytaj też:

![Zalesie. Te przedszkolaki bardzo kochają swoich dziadków [ZDJĘCIA] Zalesie. Te przedszkolaki bardzo kochają swoich dziadków [ZDJĘCIA]](https://static2.slowopodlasia.pl/data/articles/sm-4x3-zalesie-te-przedszkolaki-bardzo-kochaja-swoich-dziadkow-zdjecia-1770195451.jpg)


![Pożar zniszczył stolarnię w Łobaczewie Małym. Trwa zbiórka [ZDJĘCIA] łobaczew mały zbiórka pożar warsztatu pomoc](https://static2.slowopodlasia.pl/data/articles/sm-4x3-pozar-zniszczyl-stolarnie-w-lobaczewie-malym-trwa-zbiorka-zdjecia-1770032834.jpg)
![Publiczność śpiewała z wokalistami [GALERIA ZDJĘĆ] Publiczność śpiewała z wokalistami [GALERIA ZDJĘĆ]](https://static2.slowopodlasia.pl/data/articles/sm-4x3-publicznosc-spiewala-z-wokalistami-galeria-zdjec-1769776464.jpg)






![Biała Podlaska. Wyjątkowy czas na 100 dni przed maturą [GALERIA ZDJĘĆ] Biała Podlaska. Wyjątkowy czas na 100 dni przed maturą [GALERIA ZDJĘĆ]](https://static2.slowopodlasia.pl/data/articles/sm-4x3-biala-podlaska-wyjatkowy-czas-na-100-dni-przed-matura-galeria-zdjec-1770029890.jpg)


Napisz komentarz
Komentarze