Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 5 grudnia 2025 06:58
Reklama
Reklama
Reklama
Sukcesy w ligach przedmiotowych

Międzyrzec nagradza najlepszych uczniów [GALERIA ZDJĘĆ]

Za nami finał międzyrzeckich lig przedmiotowych – w tym roku w konkursach wzięło udział aż 430 uczniów. Nagrodzono 51 najlepszych, ale wyróżnienia trafiły też symbolicznie do ich rodziców. Po raz pierwszy odbył się także konkurs przyrodniczy o rodzinie Eichlerów, wpisujący się w obchody Roku Rodziny Eichlerów 2025.
Międzyrzec nagradza najlepszych uczniów [GALERIA ZDJĘĆ]
Uczniowie, którzy osiągnęli najlepsze wyniki zostali nagrodzeni

Autor: Miedzyrzec.Info

- To już kolejny raz, kiedy Międzyrzec Podlaski nagradza swoich najlepszych uczniów, a tak naprawdę również ich rodziców. Za nami podsumowanie lig przedmiotowych w naszych placówkach oświatowych: po raz dziewiąty odbyła się Międzyrzecka Liga Matematyczna, a obok niej Liga Języka Polskiego, Liga Języka Angielskiego, Mała Liga Matematyczna oraz nowość w tym roku, konkurs wiedzy przyrodniczej o rodzinie Eichlerów przygotowany przez ZPO nr 3. Ten ostatni wpisuje się w obchody Roku Rodziny Eichlerów, ogłoszonego przez Radę Miasta na 2025 r. - mówi Arkadiusz Myszka, zastępca burmistrza Międzyrzeca Podlaskiego.  

Galeria zdjęć z wydarzenia: Międzyrzec Podlaski. Zwycięzcy lig nagrodzeni

- W tym roku wzięło w nich udział łącznie 430 uczniów, z których 51 zostało nagrodzonych. Każdy kolejny start mobilizuje dzieci i młodzież do pogłębiania wiedzy oraz pozwala sprawdzić swoje umiejętności na tle rówieśników. Wszyscy laureaci otrzymali nagrody, choć, jak podkreślam, najważniejsze są tu wysiłek i zaangażowanie, zarówno uczniów, jak i rodziców, którym serdecznie gratuluję - dodał Arkadiusz Myszka. 

CZYTAJ TEŻ: 

Powiązane galerie zdjęć:


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama