Zgłoszenie o zdarzeniu wpłynęło do dyżurnego Komendy Powiatowej Policji w Biłgoraju około godziny 10:40. Na miejsce natychmiast skierowano służby ratunkowe, w tym Lotnicze Pogotowie Ratunkowe.
Jak wynika ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy, 38-letni mieszkaniec gminy Turobin, kierujący Chevroletem, podczas wykonywania manewru wyprzedzania doprowadził do zderzenia z samochodem marki Audi, którym kierowała 36-letnia mieszkanka gminy Biszcza. Kobieta w chwili zderzenia wykonywała prawidłowy manewr skrętu w lewo w drogę serwisową.

Łącznie w samochodach podróżowało siedem osób – pięć w Chevrolecie (w tym dwoje dzieci w wieku 1 roku i 2,5 lat) oraz trzy w Audi. Wszyscy uczestnicy zdarzenia zostali przetransportowani do szpitali. Najpoważniejszych obrażeń doznała 37-letnia pasażerka Chevroleta. Pozostali uczestnicy po udzieleniu pomocy opuścili placówki medyczne. Zarówno kierujący Chevroletem, jak i kierująca Audi byli trzeźwi.
Na miejscu przez kilka godzin pracowali policjanci oraz służby ratunkowe. Droga była częściowo zablokowana. Funkcjonariusze apelują do wszystkich kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności i rozwagi na drodze.
CZYTAJ TEŻ:
















Napisz komentarz
Komentarze