Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
sobota, 15 sierpnia 2026 00:30
Reklama
Reklama baner reklamowy
Reklama
piłka nożna

Pierwszy sparing Podlasia

Podlasie Biała Podlaska od środy wznowiło treningi a już w sobotę w Dzierzkowicach zmierzyło się beniaminkiem Stalą Kraśnik remisując 3:3.
Pierwszy sparing Podlasia
Mateusz Wyjadłowski jeszcze nie dawno grał w Podlasiu, dziś przeciwko w Stali.

Autor: Klaudia Matejek

Stal Kraśnik – Podlasie Biała Podlaska 3:3 (1:1)

Bramki: Jędrasik 45+1, Kalita 65 i Janiszek 90 – Maluga 40, Testowany 2 58, Dmitruk 70.

Stal: Wójcicki - Testowany, Lech, Czapla, Nowak, Wawryszczuk, Król, Skrzyński, Wyjadłowski, Kalita, Jędrasik.

Podlasie: Testowany – Orzechowski, Mikołajewski, Bobowski, Testowany2, Testowany 3, Testowany 4, Jakóbczyk, Maluga, Kosieradzki, Horzhui oraz Kaszkiel, Kaczyński, Dmitruk i dziesięciu zawodników testowanych. 

Do Białej wrócił z Legionovii Legionowo Kacper Dmitruk. Podlasie to tego spotkania przystąpiło z czternastoma zawodnikami testowanymi. Ilościowo jest z kogo wybierać. Pytanie brzmi jak z jakością. Trener Maciej Oleksiuk podkreśla, że chce szybko wyłonić tych co zostaną w Białej na jesień. Wiadomo, okres przygotowawczy krótki, a zmian w Podlasiu zapowiada się bardzo dużo. - Jestem zadowolony z pierwszego sparingu. Było dużo pozytywów w grze ofensywnej. W pierwszej połowie mieliśmy wiele sytuacji. Druga połowa była bardziej wyrównana. Nawet, ze wskazaniem na Stal. Mimo to strzeliliśmy trzy bramki. Wiemy nad czym mamy pracować. Za nami krótki okres treningowy, na razie wygląda to dobrze i tak niech pozostanie. Nasz cel na najbliższy okres to zamknięcie kadry na sezon – powiedział nowy trener Podlasia. Ze sparingu również był zadowolony trener rywali Robert Chmura. – Lepiej jest sparingi wygrywać niż przegrywać, ale czasem trzeba zremisować. Bramki traciliśmy po błędach indywidualnych. Na tym etapie przygotowań jestem zadowolony z postawy. Najważniejsze, że wszyscy zdrowi. Sytuacja w klubie jest jaka jest my z zawodnikami robimy swoje. Ekipa ma być gotowa na grę w III lidze za miesiąc i tak będzie – powiedział trener Stali.   


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Mareczek - maniaku, Treść komentarza: Jaka sprawa? Data dodania komentarza: 13.08.2026, 17:18 Źródło komentarza: Niedźwiedzie Biznesu 2024, Opta Meble [Kategoria: MIKROPRZEDSIĘBIORSTWO] Autor komentarza: Też pływałem, ale z kołem ratunkowym... Treść komentarza: Stan kanalizacji jest taki sam jak za rządów formacji politycznej pana Nikołajuka, gdy też zalewało dokładnie to samo miejsce, pytanie jest więc tylko polityczno-retoryczne. Słyszałem przemowę-trawę pani Gorczycy na jednej z rocznic Smoleńskich, ale gdzie jej tam do takich tuzów ( tuzin ? ) intelektu jak gwiazdy P.O. : Urszula Zieleńska, Kidawa-Błońska, Kotula, Izabela Bodnar, Marta Wcisło, Barbara Nowacka... i to tylko kilka z tej tasiemcowej listy... Data dodania komentarza: 13.08.2026, 13:56 Źródło komentarza: BIAŁA PODLASKA: Kanalizacja deszczowa jest wydolna. Problem to mieszkańcy na pontonach Autor komentarza: Zulu Gula Treść komentarza: Trzeba wyposażyć Straż Gminną w ponton żeby mogła zebrać parę złotych z mandatów wystawionych osobom łowiącym ryby bez karty wędkarskiej. Data dodania komentarza: 13.08.2026, 12:15 Źródło komentarza: BIAŁA PODLASKA: Kanalizacja deszczowa jest wydolna. Problem to mieszkańcy na pontonach Autor komentarza: Mareczek Treść komentarza: Siemano, wiecie może jak się skończyła sprawa właściciela? Dostał jakiś wyrok? Data dodania komentarza: 12.08.2026, 22:17 Źródło komentarza: Niedźwiedzie Biznesu 2024, Opta Meble [Kategoria: MIKROPRZEDSIĘBIORSTWO] Autor komentarza: G...... Treść komentarza: Ciekawe czy prokurator i sąd podjęli decyzję aby go zamknąć na 3 miesiące w areszcie ? Dziadka 60 letniego zamknęli na 3 miesiące za to że zaorał kawałek drogi to tu jak najbardziej też powinien być areszt na 3 miesiące . Data dodania komentarza: 12.08.2026, 19:41 Źródło komentarza: POWIAT BIALSKI: Ciężarówka śmiertelnie potraciła rowerzystkę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama