Rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Zamościu prokurator Rafał Kawalec poinformował, że obiekt najprawdopodobniej został zestrzelony po godz. 3 w nocy 10 września w rejonie miejscowości Cześniki – Niewirków. Ma to związek z działaniem polskiej obrony powietrznej w związku z atakiem Rosji na terytorium Ukrainy.
Na razie nie mówi się o tym, by jakiekolwiek osoby zostały poszkodowane.
Na miejscu ujawnienia fragmentów drona będą prowadzone oględziny przez prokuratorów Wydziału 1 Śledczego Prokuratury Okręgowej w Zamościu i Wydziału 8 Wojskowego Prokuratury Okręgowej w Lublinie.
Jednocześnie Prokuratura prosi o informowanie właściwych służb w przypadku ujawnieniu innych fragmentów drona.
CZYTAJ TEŻ:












![Spowodował śmiertelny wypadek. Uciekł z miejsca zdarzenia [VIDEO] Spowodował śmiertelny wypadek. Uciekł z miejsca zdarzenia [VIDEO]](https://static2.slowopodlasia.pl/data/articles/sm-4x3-spowodowal-smiertelny-wypadek-uciekl-z-miejsca-zdarzenia-1764673560.jpg)





Napisz komentarz
Komentarze