Hasłem spotkania jest „Senior bezpieczny, aktywny, pogodny”. Organizatorzy podkreślają, że jego celem jest integracja środowiska senioralnego oraz promowanie postaw sprzyjających trosce o własne bezpieczeństwo, zdrowie i dobre samopoczucie. Inicjatywa wpisuje się w działalność Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów, który od lat wspiera aktywność osób starszych, organizując prelekcje, spotkania edukacyjne i wydarzenia kulturalne.
Spotkanie odbędzie się 15 października. Program wydarzenia został podzielony na dwie części. W pierwszej uczestnicy wysłuchają prelekcji poświęconej temu, jak budować w sobie poczucie bezpieczeństwa - zarówno w życiu codziennym, jak i w relacjach z innymi. Druga część zatytułowana „Bądź przygotowany na sytuację kryzysową” zostanie poprowadzona przez młodszego kapitana Marka Waszczuka, oficera prasowego Komendanta Miejskiej Straży Pożarnej w Białej Podlaskiej. Ekspert przedstawi praktyczne zasady reagowania w sytuacjach zagrożenia oraz sposoby zachowania spokoju i skutecznego działania w pierwszych minutach kryzysu.
Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu 83 343 64 70 lub wysyłając wiadomość na adres e-mail: [email protected].
Czytaj też:












![Parczewskie Smaki z Marką Lubelskie [LISTA LAUREATÓW] Parczewskie Smaki z Marką Lubelskie [LISTA LAUREATÓW]](https://static2.slowopodlasia.pl/data/articles/sm-4x3-parczewskie-smaki-z-marka-lubelskie-lista-laureatow-1764579477.png)
![Spowodował śmiertelny wypadek. Uciekł z miejsca zdarzenia [VIDEO] Spowodował śmiertelny wypadek. Uciekł z miejsca zdarzenia [VIDEO]](https://static2.slowopodlasia.pl/data/articles/sm-4x3-spowodowal-smiertelny-wypadek-uciekl-z-miejsca-zdarzenia-1764673560.jpg)




Napisz komentarz
Komentarze