Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 6 marca 2026 08:41
Reklama
Reklama
Ostrzeżenie IMGW na najbliższe godziny

Alert meteo dla Lubelszczyzny. Tej nocy będzie ślisko!

IMGW wydało alert 1 stopnia, którym objęło także całe województwo lubelskie. Uważajcie - w nocy z 2 na 3 stycznia będzie ślisko na drogach.
Alert meteo dla Lubelszczyzny. Tej nocy będzie ślisko!
Uważajcie - w nocy z 2 na 3 stycznia będzie ślisko na drogach

Źródło: pixabay.com

Ostrzeżenie meteorologiczne I st. dotyczy oblodzenia na terenie całego kraju. W województwie lubelskim obowiązuje od godz. 17.00 2 stycznia,  do godz. 08.00 rano dnia następnego.

Jak informują synoptycy IMGW:

 „Miejscami wilgotne i mokre nawierzchnie dróg i chodników po opadach deszczu ze śniegiem i mokrego śniegu będą ulegać zamarzaniu i oblodzeniu. Temperatura minimalna od -4°C do -1°C, przy gruncie od -6°C do -3°C. Ujemna temperatura powietrza utrzyma się również w dzień 03.01.”

Prawdopodobieństwo wystąpienia opisanego zjawiska na terenie Lubelszczyzny IMGW określa na 75 proc.

CZYTAJ TEŻ:

Więcej o autorze / autorach:
Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Chory maniaku,Treść komentarza: Per "sprawdzić" czy "zrobić" to se możesz w domku do żony mówić, chory maniaku, o ile jest taka głupia, że na to sobie pozwala.Data dodania komentarza: 5.03.2026, 23:22Źródło komentarza: Gmina Wisznice. Pożar domu w RowinachAutor komentarza: PiotrTreść komentarza: :)Data dodania komentarza: 5.03.2026, 17:58Źródło komentarza: Biała Podlaska. "To mój najważniejszy tomik wierszy" - mówi Grzegorz SzupilukAutor komentarza: por. Nos - maniaku chory maniaku,Treść komentarza: Jak ubezpieczone było to dostaną więcej niż było to warte. Eternit dlaczego jeszcze nie zdjęty ? Sprawdzić też czy komin był czyszczony i jest z tego papier.Data dodania komentarza: 5.03.2026, 13:44Źródło komentarza: Gmina Wisznice. Pożar domu w RowinachAutor komentarza: Nabici...Treść komentarza: Czekam na materiał S.P. o działaniu ,,systemu kaucyjnego,, , bo ktoś robi na tym ogromne pieniądze, kto ? A ktoś traci, my ! Osobiście miałem trzy próby zdania takich plastików, i trzy pudła !Data dodania komentarza: 5.03.2026, 12:35Źródło komentarza: Piszczac. Chciał sprzedać na targowisku podrobione elektronarzędziaAutor komentarza: Humor satyraTreść komentarza: jak to kiedyś mówili Boże dopomóż do roboty ale znając nasze realia nie będzie to szybko a terminy patykiem na wodzie pisaneData dodania komentarza: 5.03.2026, 09:42Źródło komentarza: Jest postępowanie w sprawie ekspresówki między Międzyrzecem Podlaskim a Radzyniem
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama