Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
sobota, 10 stycznia 2026 22:34
Reklama
Reklama
Dziewczyna trafiła do szpitala

Lubelskie. Tarnawatka: 19-latek potrącił pieszą na przejściu. Policja publikuje nagranie!

W czwartek, 8 stycznia w Tarnawatce doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia z udziałem pieszego. 19-latek kierujący renaultem jadąc w kierunku Zamościa potrącił nastolatkę przechodzącą przez oznakowane przejście dla pieszych. 16-latka z obrażeniami ciała trafiła do tomaszowskiego szpitala. Policja wyjaśnia szczegółowe okoliczności tego zdarzenia i ku przestrodze publikuje nagranie.
Lubelskie. Tarnawatka: 19-latek potrącił pieszą na przejściu. Policja publikuje nagranie!
Potrącenie nastolatki na przejściu dla pieszych w Tarnawatce

Autor: KPP Tomaszów Lubelski

Do zdarzenia doszło około godziny 8 na DK 17 w miejscowości Tarnawatka. 

Policjanci ustalili wstępnie, że kierujący samochodem osobowym marki Renault 19-latek, jadąc w kierunku Zamościa, nie ustąpił pierwszeństwa pieszej znajdującej się na przejściu dla pieszych i doprowadził do zderzenia. 

- 16-letnia poszkodowana z obrażeniami ciała została przetransportowana przez załogę karetki pogotowia do szpitala. 19-latek był trzeźwy - informuje młodszy aspirant Aneta Brzykcy, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Tomaszowie Lubelskim. 

Postępowanie w sprawie wypadku drogowego prowadzi KPP Tomaszów Lub. 

Policja apelujemy o ostrożność i rozwagę zarówno do kierujących, jak i pieszych. Szczególnie teraz, gdy panują trudne warunki na drodze, droga hamowania jest wydłużona.

-Jeżeli nie mamy pewności, że kierujący zatrzyma się przed przejściem dla pieszych, nie wchodźmy na nie - zwraca się do pieszych. 

Ku przestrodze nagranie ze zdarzenia w Tarnawatce.


 Czytaj też:

Więcej o autorze / autorach:
Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama