Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
czwartek, 4 czerwca 2026 19:34
Reklama
Reklama
Kobieta niestety nie żyje

Lubelskie. Tragiczny finał poszukiwań zaginionej niedaleko Włodawy Emilii

Po kilku dniach intensywnych poszukiwań zakończyły się działania prowadzone w rejonie Okuninki. Niestety, ich finał okazał się tragiczny - odnaleziono ciało kobiety.
Lubelskie. Tragiczny finał poszukiwań zaginionej niedaleko Włodawy Emilii
Emilię poszukiwano przez trzy dni...

Źródło: KPP we Włodawie

Od środy policjanci z funkcjonariuszami innych służb poszukiwali 37-latki z Włodawy, która we wtorek, 6 stycznia, około godziny 22:00 pomiędzy miejscowościami Włodawa i Okuninka na wysokości stawów rybnych przy rzece Włodawka wysiadła z samochodu, którym jechała ze swoim mężem i oddaliła się w nieznanym kierunku. 

O zaginięciu włodawskich policjantów zawiadomiła matka 37-latki. 

Jak informuje policja, od chwili zgłoszenia trwały poszukiwania za zaginioną. Policjanci, funkcjonariusze Straży Pożarnej, Straży Granicznej, ochotnicy ze Straży Pożarnej, Poleskie Psy Ratownicze przeczesywali okolicę. Sprawdzono około 250 hektarów terenu. 

- W poszukiwaniach wykorzystywano między innymi drony, quady i skuter śnieżny. Dziś (niedziela 11 stycznia - przyp. red.) około południa w rejonie dopływu Tarasienki do Włodawki znaleziono ciało zaginionej. Trwają czynności na miejscu zdarzenia - mówi podinspektor Bożena Szymańska z KPP we Włodawie.

Na ten moment nie są znane szczegółowe okoliczności zdarzenia. Sprawę wyjaśniają odpowiednie służby.

Czytaj też:

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama Butik Parkowa 13 – oferta odzieży w rozmiarach 38-60. Unikalne kolekcje dla Twojej sylwetki. Zapraszamy na zakupy przy kawie
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Bolek Treść komentarza: Za komuny w latach 60, cyklicznie była czyszczona i pogłębiana. Woda była czysta, całymi rodzinami, kąpano się w niej. Kajaków było dużo, były 4 wypożyczalnie, na Michała, Melioracji, w odnodze zaraz za Ale 1000l, tylko jeszcze alei nie było. Z mostu na H. Sawickiej, śmiałkowie skakali do Krzny, co niektórzy na główkę. Rzeka naprawdę żyła !!! Szkoda, że dzisiaj tego nie ma... Data dodania komentarza: 3.06.2026, 05:48 Źródło komentarza: Krzna w Białej Podlaskiej będzie w tym sezonie czysta? Autor komentarza: Ciekawski George Treść komentarza: Jak się zapisać na warsztaty? Data dodania komentarza: 2.06.2026, 19:49 Źródło komentarza: Biała Podlaska. Warsztaty z fotografowania otworkowego Autor komentarza: Feliks Treść komentarza: Lepiej być "za" niż z "przodu" ? Data dodania komentarza: 2.06.2026, 19:21 Źródło komentarza: Kraj. Żadnych adopcji przez pary jednopłciowe. Konfederacja szykuje ustawę Autor komentarza: Dzierżyński Treść komentarza: "żyjących we wspólnym pożyciu z osobą tej samej płci. " Proponuję Bosaka jako stróża pod kołdrą. Ile dzieci zostało skrzywdzonych w związkach męsko damskich? Ile dzieci zostało skrzywdzonych w rodzinach zastępczych To że ktoś jest gejem czy lesbijką nie świadczy że jest pedofilem. Data dodania komentarza: 2.06.2026, 18:52 Źródło komentarza: Kraj. Żadnych adopcji przez pary jednopłciowe. Konfederacja szykuje ustawę Autor komentarza: Aaa Treść komentarza: Dobre Data dodania komentarza: 2.06.2026, 13:11 Źródło komentarza: Mieszkańcy mieli dość ciemności. Zrobili sobie "ekooświetlenie"
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama