Enea KKS Kozienice - MTS Międzyrzec Podlaski 2:3 (23:25, 25:22, 25:23, 24:26, 9:15)
Kozienice: Kwiecień, Bigos, M. Ostrowski, P. Skałbania, D. Ostrowski, M. Taracha, Głogowski (L), Bartnik, A. Ostrowski.
MTS: Lentner, Kundera, Strycharz, Lewoc, Czerwiński, Gołębiowski, Wyszynski (L), Kecher, Roszkowski, Baranowski, Strycharski,
Znakomite widowisko zafundowali siatkarze MTS i KKS w Kozienicach w niedzielny wieczór. Walka była zaciekła do tego stopnia, że tylko w tie-breaku i drugim secie drużyna wygrywająca miała więcej niż dwa punkty przewagi. Początek pierwszego seta był wyrównany. Gospodarze odskoczyli na 8:5, potem 15:10. Jednak po chwili było już tylko 17:16. W końcówce gościom udało się wyjść na prowadzenie 22:20 i wygrać tę partię 25:23.
Druga odsłona długo przebiegała w konwencji „punkt za punkt”. Gospodarze wypracowali sobie niewielką przewagę 15:12, długo ją utrzymali, ale w końcówce MTS doprowadził do remisu 21:21. Ostatnie słowo należało do Kozienic, które wygrały ten set 25:22.
W secie trzecim początek był wyrównany, później gospodarze lekko odskoczyli na 2–3 punkty, ale w końcówce ponownie MTS doprowadził do remisu 21:21, by niestety przegrać cały set 23:25.
Czwarty set mógł dać gospodarzom komplet punktów. Od początku to oni nadawali ton grze, prowadząc 7:4, 17:14. Trzy punkty z rzędu zdobyte przez podopiecznych Marcina Śliwy w jednym ustawieniu doprowadziły do remisu po siedemnaście. Przy stanie 24:23 piłkę meczową mieli gospodarze, ale trzy punkty zdobyte z rzędu dały wygraną MTS 26:24.
Tie-break od początku układał się po myśli gości. Prowadzili 2:4, 3:8, 8:14, by wygrać do dziewięciu i zainkasować dwa punkty.
W piątek o godzinie 18:00 do Międzyrzeca przyjedzie SMS PZPS II Spała.



![Łąki nad Toczną zmieniają oblicze. Wielki postęp prac przy budowie bulwarów [ZDJĘCIA] Łąki nad Toczną zmieniają oblicze. Wielki postęp prac przy budowie bulwarów [ZDJĘCIA]](https://static2.slowopodlasia.pl/data/articles/sm-4x3-laki-nad-toczna-zmieniaja-oblicze-wielki-postep-prac-przy-budowie-bulwarow-zdjecia-1778229567.jpg)
![Biała Podlaska. Uczniowie ZSZ nr 2 zatańczyli zorbę. Pokaz cieszy się dużym zainteresowaniem [FILM] Biała Podlaska. Uczniowie ZSZ nr 2 zatańczyli zorbę. Pokaz cieszy się dużym zainteresowaniem [FILM]](https://static2.slowopodlasia.pl/data/articles/sm-4x3-biala-podlaska-uczniowie-zsz-nr-2-zatanczyli-zorbe-film-1778238341.jpg)




![Pożar przy ul. Sławacińskiej. Płonął drewniany dom kryty strzechą [ZDJĘCIA] pożar sławacińska biała podlaska dom kryty strzechą straż pożarna](https://static2.slowopodlasia.pl/data/articles/sm-4x3-pozar-przy-ulicy-slawacinskiej-plonal-drewniany-dom-kryty-strzecha-1778225669.jpg)







Napisz komentarz
Komentarze