Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
niedziela, 5 lipca 2026 03:57
Reklama
Reklama
Piotr Odoszewski na podium „Must Be The Music”

Łosiczanin drugi w talent show [WIDEO]

13. edycja kultowego talent show Telewizji Polsat „Must Be The Music” przyniosła ogromne emocje mieszkańcom regionu. Pochodzący z Łosic 23-letni wokalista, kompozytor i producent Piotr Odoszewski wywalczył drugie miejsce w ścisłym finale programu, potwierdzając, że jest jednym z najciekawszych głosów młodego pokolenia w Polsce.
Łosiczanin drugi w talent show [WIDEO]
W wielkim finale Łosiczanin wykonał swój autorski utwór „Nad ranem”. Występ zebrał maksymalną notę – cztery razy „TAK” – oraz wywołał lawinę komplementów ze strony jury

Źródło: Polsat, YouTube; screenshot

Piotr Odoszewski zachwycał jurorów i widzów na każdym etapie programu, który wystartował na początku marca. Na castingu zaprezentował się w utworze „Jeden raz”, z kolei w półfinale (8 maja) postawił na mocne, rockowe brzmienie w piosence „Kłam”.

Występy Piotra Odoszewskiego w półfinale oraz podczas castingu do „Must Be The Music”:

W wielkim finale, który odbył się 15 maja, Łosiczanin wykonał swój autorski utwór „Nad ranem”. Występ zebrał maksymalną notę – cztery razy „TAK” – oraz wywołał lawinę komplementów ze strony jury. 

– Jesteś moim faworytem. Ty jesteś kompletnym artystą i życzę Ci zwycięstwa z całego serca – wyznała Natalia Szroeder. – Czujemy się zaszczyceni, że możemy oglądać narodziny takiej gwiazdy, bo Ty będziesz wielki – dodał Dawid Kwiatkowski.

W ostatecznej rywalizacji głosami widzów trzecie miejsce zajął zespół Imasleep, drugie przypadło Piotrowi Odoszewskiemu, a zwyciężczynią 13. edycji została Marcelina „Marcycha” Ruczyńska. Zanim ogłoszono ostateczne wyniki, Łosiczanin odebrał na scenie nagrodę specjalną w wysokości 30 tysięcy złotych.

Talent 23-latka nie jest przypadkiem. Muzyka w rodzinie Odoszewskich przekazywana jest w genach. Piotr to syn zmarłego w lutym 2025 roku Mirosława Odoszewskiego – wybitnego muzyka, pedagoga i wieloletniego dyrektora Łosickiego Domu Kultury. Z kolei jego starszy brat, Paweł Odoszewski, to ceniony producent muzyczny, który współpracuje z takimi gwiazdami jak Sanah, Julia Kamińska czy Golec uOrkiestra.

Piotr, choć zawodowo zajmuje się muzyką od trzech lat, edukację artystyczną rozpoczął już w wieku 9 lat od nauki gry na skrzypcach w szkole muzycznej. Mimo młodego wieku ma już na koncie spore sukcesy komercyjne i artystyczne. Jest współtwórcą platynowego singla „Nie szkodzi” nagranego z Paulą Biskup oraz autorem debiutanckiego albumu „Teleranek”. W 2024 roku jego kompozycja „Dzień noc” walczyła w polskich preselekcjach do Eurowizji, a kolejne projekty – jak minialbum „Nad ranem” czy nagrany na żywo „Krótki metraż” – ugruntowały jego pozycję jako wszechstronnego twórcy.

Więcej o autorze / autorach:
Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama Okna Artpol
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Bojarzy, polscy bojarzy... Treść komentarza: Podlasie ? Podlaszcze. Pod Lachami. Gdy popatrzymy na fundamenty nieistniejącego pałacu Radziwiłłów w Białej, i na Krznę, i jak rzeka blisko jest... była to umowna granica Korony i WKL. Data dodania komentarza: 2.07.2026, 15:19 Źródło komentarza: Ani chłopi, ani szlachta. Wojownicy, którzy zostali rolnikami. Kim byli bojarzy międzyrzeccy? Autor komentarza: Electrodeath won ! Treść komentarza: Nie chodzi o ambicje rodziców ! Prawo przyzwala na korzystanie bez ograniczeń szybkościowych, uprawnieniowych, z elektrycznych hulajnog ( co za błędna nazwa ! ) i quadów. Dzieci wsiadają i rozwijają wielkie prędkości, nie znając zasad ruchu drogowego ! Data dodania komentarza: 2.07.2026, 14:44 Źródło komentarza: Tragiczny wypadek w gminie Kąkolewnica. Nie żyje 14-letni kierowca quada Autor komentarza: Chudy - maniaku, chory maniaku, Treść komentarza: Ciekawe, geniuszu, na jakiej podstawie oceniłeś stan auta sprzed wypadku. Tobie powinien przyjrzeć się psychiatra. Data dodania komentarza: 1.07.2026, 22:56 Źródło komentarza: Pijany rajd w Drelowie. Kierowca BMW wylądował w szpitalu Autor komentarza: I tak nas za dużo ? Treść komentarza: Cywilizacja śmi...rci namawia, wsiadajcie bez uprawnień do jazdy na... elektryczna hulajnoga, quad... i dzieciarnia wciąż szaleje... i ginie... Data dodania komentarza: 1.07.2026, 13:45 Źródło komentarza: Tragiczny wypadek w gminie Kąkolewnica. Nie żyje 14-letni kierowca quada Autor komentarza: gość Treść komentarza: "ich dziecko ma a moje nie ma???" "kupimy i tobie"..... standardowe teksty dzisiejszych rodzicó.... dalej niech rodzice się licytują, czyj bombelek ma więcej "zabawek".... głupota rodziców a dziecka szkoda..... Data dodania komentarza: 1.07.2026, 13:07 Źródło komentarza: Tragiczny wypadek w gminie Kąkolewnica. Nie żyje 14-letni kierowca quada
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama