Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
wtorek, 14 lipca 2026 06:39
Reklama
Reklama
Rodzinny piknik w Białej Podlaskiej

Dmuchańce, grill, pokazy służb i koncert Stwora Głodomora

Na parkingu przy parafii Wniebowzięcia NMP w Białej Podlaskiej odbędzie się rodzinny piknik z darmowymi atrakcjami dla dzieci i dorosłych. Organizatorzy przygotowali m.in. dmuchańce, grill, pokazy służb oraz akcję promującą bezpieczeństwo na drodze.
Dmuchańce, grill, pokazy służb i koncert Stwora Głodomora
To będzie piknik z wieloma atrakcjami

Autor: poglądowe/pixabay.com

Piknik Rodzinny odbędzie się w sobotę 6 czerwca w godz. 15:00–18:00 na parkingu przy Parafii Wniebowzięcia NMP przy ul. Długiej 1 w Białej Podlaskiej.

- Jako dyrektor Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Białej Podlaskiej serdecznie zapraszam mieszkańców miasta i regionu, a szczególnie rodziny z dziećmi, do udziału w tym wydarzeniu. Piknik ma charakter otwarty, a wszystkie atrakcje będą dostępne bezpłatnie - mówi Wojciech Babicz.

Na uczestników czekać będą m.in. dmuchańce dla dzieci, wata cukrowa, popcorn, grill, animacje oraz stoiska i pokazy służb mundurowych. Podczas wydarzenia nie zabraknie również akcentu związanego z bezpieczeństwem ruchu drogowego. Będą rozdawane elementy odblaskowe, a uczestnicy, zwłaszcza najmłodsi, będą mogli w przyjaznej, rodzinnej atmosferze przypomnieć sobie, jak ważna jest widoczność i ostrożność na drodze.

Dodatkowo od godziny 19:00 będzie koncert Stwora Głodomora.

Wydarzenie organizowane jest przez Wojciecha Babicza wspólnie z proboszczem Parafii Wniebowzięcia NMP, ks. kanonikiem Andrzejem Biernatem. Honorowy patronat nad piknikiem objął senator RP Grzegorz Bierecki.

Więcej o autorze / autorach:
Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama