W kategorii dziewcząt najlepszą drużyną okazały się gospodynie – zawodniczki ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Białej Podlaskiej, które w decydującym meczu pokonały SP Konstantynów 10:0. W meczu o trzecie miejsce SP Kodeniec pokonał SP Radoryż Kościelny 5:0. Ostateczna klasyfikacja dziewcząt przedstawia się następująco: na pierwszym miejscu SP 2 Biała Podlaska (16 punktów), drugie miejsce zajęła SP Konstantynów (15 punktów), trzecie SP Kodeniec (14 punktów), a czwarte SP Radoryż Kościelny (13 punktów).
W rywalizacji chłopców zwyciężyła drużyna ze Szkoły Podstawowej nr 9 w Białej Podlaskiej, która wyprzedziła SP Konstantynów i SP Huta Dąbrowa. W swoich meczach SP 9 Biała Podlaska pokonała SP Huta Dąbrowa 5:2 oraz SP Konstantynów 10:7. SP Konstantynów wygrał natomiast z SP Huta Dąbrowa 7:0. Końcowa kolejność drużyn chłopców to: SP 9 Biała Podlaska (16 punktów), SP Konstantynów (15 punktów) oraz SP Huta Dąbrowa (14 punktów).
Zwycięskie zespoły – dziewcząt i chłopców – otrzymały puchar Bialskiego Szkolnego Związku Sportowego, a wszystkie drużyny pamiątkowe dyplomy. Awans do kolejnego etapu rozgrywek uzyskały SP 2 Biała Podlaska (dziewczęta) oraz SP 9 Biała Podlaska (chłopcy).

Napisz komentarz
Komentarze