Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 14 sierpnia 2026 05:11
Reklama
Reklama
Reklama
Sport szkolny

Półfinał wojewódzki Igrzysk Młodzieży Szkolnej w piłce nożnej za nami

Na boisku MKS Podlasie przy Szkole Podstawowej nr 5 w Białej Podlaskiej odbył się półfinał wojewódzki Igrzysk Młodzieży Szkolnej w piłce nożnej, w którym rywalizowały drużyny dziewcząt i chłopców z różnych powiatów.
Półfinał wojewódzki Igrzysk Młodzieży Szkolnej w piłce nożnej za nami

Autor: bszs

W kategorii dziewcząt do finału wojewódzkiego awansowała Szkoła Podstawowa z Serokomli, która w decydującym meczu pokonała SP nr 5 w Białej Podlaskiej 2:1. Opiekunem zwycięskiej drużyny była Iwona Kociel. Zespół z Serokomli otrzymał puchar Bialskiego Szkolnego Związku Sportowego, a wszystkie drużyny pamiątkowe dyplomy.

Wśród chłopców najlepszą drużyną okazała się reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 3 z Międzyrzeca Podlaskiego. Drużyna prowadzona przez Wojciecha Lubańskiego zanotowała remis 4:4 z SP Krzywda oraz zwycięstwa nad zespołami SP Krzywda (3:2) i SP nr 5 Biała Podlaska (2:0). Na drugiej pozycji uplasowała się SP Krzywda, a na trzeciej SP nr 5 w Białej Podlaskiej. Zwycięzcy otrzymali puchar Bialskiego SZS, a wszystkie drużyny – pamiątkowe dyplomy.


Autor: bszs

Autor: bszs

Autor: bszs

Autor: bszs

Autor: bszs

Autor: bszs

Autor: bszs

Więcej o autorze / autorach:
Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama kalorycznyekogroszek.pl
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Mareczek Treść komentarza: Siemano, wiecie może jak się skończyła sprawa właściciela? Dostał jakiś wyrok? Data dodania komentarza: 12.08.2026, 22:17 Źródło komentarza: Niedźwiedzie Biznesu 2024, Opta Meble [Kategoria: MIKROPRZEDSIĘBIORSTWO] Autor komentarza: G...... Treść komentarza: Ciekawe czy prokurator i sąd podjęli decyzję aby go zamknąć na 3 miesiące w areszcie ? Dziadka 60 letniego zamknęli na 3 miesiące za to że zaorał kawałek drogi to tu jak najbardziej też powinien być areszt na 3 miesiące . Data dodania komentarza: 12.08.2026, 19:41 Źródło komentarza: POWIAT BIALSKI: Ciężarówka śmiertelnie potraciła rowerzystkę Autor komentarza: Nie chcą asfaltu od 30 lat... Treść komentarza: No jak to kto najlepiej radzi sobie z betonozą ? Ulica Grzybowa w Białej Podlaskiej ! Data dodania komentarza: 12.08.2026, 19:10 Źródło komentarza: Kto najlepiej radzi sobie z betonozą? Biała Podlaska liderem wśród miast powiatów Autor komentarza: Niech zostanie tak jak jest... Treść komentarza: Na osiedlu GRZYBOWA to grzyby mają rosnąć, a nie asfalt. Światło też grzybom szkodzi... Data dodania komentarza: 12.08.2026, 18:59 Źródło komentarza: BIAŁA PODLASKA: Od 30 lat czekają na asfalt i oświetlenie Autor komentarza: por. Nos - maniaku, chory maniaku, Treść komentarza: Tak tak, jechałeś sobie w terenie zabudowanym 45 - 50 km/h, a szofer z ciężarówki trąbił ci i migał.. Zapewne następnie obudziłeś się przywiązany pasami do łóżka na wytrzeźwiałce, albo w psychiatryku. Wszędzie piszesz to samo, maniaku. Data dodania komentarza: 12.08.2026, 18:19 Źródło komentarza: POWIAT BIALSKI: Ciężarówka śmiertelnie potraciła rowerzystkę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama