Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
wtorek, 1 września 2026 07:32
Reklama
Reklama
Reklama

Obwieszczenie syndyka masy upadłości NORENCO POLSKA sp. z o.o. w upadłości z siedzibą w Białej Podlaskiej

Syndyk masy upadłości NORENCO POLSKA sp. z o.o. w upadłości z siedzibą w Białej Podlaskiej ogłasza sprzedaż z wolnej ręki przedsiębiorstwa NORENCO POLSKA sp. z o.o. w upadłości z siedzibą w Białej Podlaskiej.
Obwieszczenie syndyka masy upadłości NORENCO POLSKA sp. z o.o. w upadłości z siedzibą w Białej Podlaskiej

W skład przedsiębiorstwa wchodzą w szczególności następujące składniki majątkowe:

  1. Nieruchomość gruntowa zabudowana, obejmująca działki nr 1787/49 (o pow. 0,1318 ha), nr 1787/102 (o pow. 0,0220 ha) – właściciel i nr 1787/100 (o pow. 0,1446 ha) – wieczysty użytkownik i właściciel budynków, obręb nr 3, miasto Biała Podlaska, o łącznej powierzchni 0,2984 ha, tj. 2984 m2 , zabudowane budynkami hal produkcyjno – magazynowych wraz z częściami socjalno - biurowymi, o łącznej pow. użytkowej 2 528,78 m2 . Nieruchomość zapisana jest w księgach wieczystych KW nr LU1B/00097208/5 (dz. nr 1787/49), LU1B/00119044/8 (dz. nr 1787/102) i LU1B/00119121/2 (dz. nr 1787/100);

  2. Wartości niematerialne i prawne;

  3. Środki trwałe oraz wyposażenie;

  4. Zapasy magazynowe, towary, produkty, opakowania;

  5. Należności z tytułu dostaw towarów.

 

Cena minimalna: 3.173.000,00 zł
Wadium w wysokości 317.300,00 zł. Termin składania ofert 21.08.2026r.

W celu umówienia się na wizję lokalną zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem telefonu 603 327 052 .
Szczegółowe warunki sprzedaży oraz wszelkie dokumenty, w tym postanowienia oraz operat szacunkowy dostępny do pobrania z serwisu syndyka:

www.wEgzekucji.pl


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama Restauracja Austeria
Reklama
Reklama Kawiarnia pod Aniołem
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Zgryzek Treść komentarza: A wybetonujcie to sobie, Rowy Polskie przez nieuwagę nazwane "Wodami Polskimi" są w tym doskonałe. Taki rowek na miarę ich możliwości będzie świetnym uzupełnieniem krajobrazu. Do tego asfaltowa lub brukowa dróżka i betonowe ławeczki. No i obowiązkowo malowane na biało-czerwono barierki, żeby żaden cyklista przez przypadek nie wpadł do tego rowu. Data dodania komentarza: 31.08.2026, 20:14 Źródło komentarza: Rzeka Krzna zarośnięta chwastami. Społecznik interweniuje Autor komentarza: Wujek Dariusz Treść komentarza: Mam prawo jazdy kategorii A. Mogę jechać każdym motocyklem, w tym "ścigaczem". Dlaczego platfusy chcą mi włączać ograniczenie prędkości w rowerze elektrycznym? Czy im nienawiść do normalności mózg skorodowała? Data dodania komentarza: 31.08.2026, 19:40 Źródło komentarza: Jeździ jak motocykl, wygląda jak rower. Rząd chce to ukrócić Autor komentarza: Refleksje o poranku Treść komentarza: Proponuję jednak zmianę skrótu - ,,śp. ,,( środkowy pomocnik ) na - ,,p.ś. ,, powód chyba oczywisty... I jeszcze jedno, Bożym karnego wcześniej nie strzelił, teraz strzelał Kuźma i strzelił, to do sztambucha pewnego napastnika Podlasia. Data dodania komentarza: 31.08.2026, 09:57 Źródło komentarza: Rezerwy Podlasia na fotelu lidera Autor komentarza: Kruchy Treść komentarza: Mecz jak mecz. Zabrakło skuteczności i umiejętności sędziego. Siedziałem na wysokości akcji i Jaro na pewno nie był na spalonym. Data dodania komentarza: 31.08.2026, 09:35 Źródło komentarza: Zabrakło skuteczności [GALERIA ZDJĘĆ] Autor komentarza: Kruchy Treść komentarza: Chłopaki z Radzynia co wy tam palicie, pijecie czy wąchacie .... to chyba nie najlepszy towar :) Co do Orląt trener robi co może i jakoś leci. Spadku w tym roku nie będzie raczej, ale i do przodu ten projekt nie pójdzie. Data dodania komentarza: 31.08.2026, 09:32 Źródło komentarza: Złota bramka Obroślaka
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama