Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Niedziela, 3 lipca 2022 07:49
Reklama

Dyrektor szpitala nagrodzony, szef pogotowia też

Zarząd województwa lubelskiego przyznał nagrody dyrektorom jednostek służby zdrowia. W gronie nagrodzonych znaleźli się dyrektorzy bialskich placówek opieki medycznej.
Dyrektor szpitala nagrodzony, szef pogotowia też

Nagrodę finansową równą trzykrotności miesięcznych zarobków otrzyma Dariusz Oleński, dyrektor Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego. To dowód uznania nie tylko za dobre wyniki finansowe placówki, ale też za osiągnięcia mające wpływ na pozycję i prestiż zakładu. W tym przypadku znaczenie miały wysokie miejsca, jakie bialski szpital od kilku lat zajmuje w ogólnopolskich rankingach.

W gronie nagrodzonych znalazł się także Roman Filip, urlopowany dyrektor Stacji Pogotowia Ratunkowego. Bialskie pogotowie znalazło się bowiem w 2015 roku wśród dziewięciu instytucji w województwie, które zanotowały dodatni bilans finansowy. Za ten wynik Filip otrzyma dwukrotność miesięcznych zarobków. Szef bialskiego pogotowia przebywa obecnie na urlopie, na który został wysłany po skargach pracowników Stacji o mobbing, jakiego ich zdaniem miał dopuścić się przełożony. W placówce 29 lipca zakończyła się kontrola zlecona przez Urząd Marszałkowski, a będzie kolejna, tym razem z Wojewódzkiej Inspekcji Pracy w Lublinie. Ich wyniki zadecydują o losie dyrektora, a do tego czasu obowiązki Filipa od 13 lipca pełni Michał Jedliński, oddelegowany przez Zarząd Województwa na stanowisko nowego zastępcy dyrektora.

Dyrektorzy placówek służby zdrowia nagrody marszałka otrzymują co roku.Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
mola 16.08.2016 10:02
bialski szpital przyznaje jest godny podziwu

Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: AnnaTreść komentarza: To dlaczego tankując wczoraj 1.07. z kartą Vitaj i KDR uwzględniony był tylko rabat z KDR?Data dodania komentarza: 02.07.2022, 19:42Źródło komentarza: Kolejna sieć stacji paliw obniża ceny o 30 groszy. Rynek pójdzie tą drogą?Autor komentarza: RobakTreść komentarza: To jest polska patologia. Pieniądze z budżetu nie powinny zasilać kasy żadnego klubu. Tymczasem te trupy dalej są pod kroplówką.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 17:44Źródło komentarza: Grom Kąkolewnica nie zagra jednak w czwartej lidzeAutor komentarza: Danuta KTreść komentarza: Wspomnienia o śp. Marku Ferensie. Znałam Marka, przyjeżdżał do Warszawy na różne uroczystości. Szczególnie upodobał cmentarz Powązkowski, tzw. Łączkę. Bywał na uroczystościach 1-sierpnia, żył przeszłością tamtych wydarzeń. Był oddanym i bardzo wrażliwym człowiekiem. W posiadaniu mam krótkie nagranie z udziałem Marka. Cześć jego pamięci.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 15:08Źródło komentarza: Zmarł wybitny człowiek z Terespola – Marek FerensAutor komentarza: Fan kąkąlewnicyTreść komentarza: Ja kocham konkolewnice od dziecki. To strażne!!!!! Oni zasłuszyli na czfartą ligeeeee!!!!1!1!1!!111!1!1!1! #nieoddamykokalewnicyżywcesprzedajnympolitykomData dodania komentarza: 02.07.2022, 13:45Źródło komentarza: Grom Kąkolewnica nie zagra jednak w czwartej lidzeAutor komentarza: wioTreść komentarza: Pamiętam "Adka" Adama , niezły był z niego agregat.Data dodania komentarza: 01.07.2022, 11:29Źródło komentarza: Jakub Mażysz w trzecioligowym Podlasiu Biała Podlaska
Reklama