Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
środa, 5 października 2022 04:59
Reklama

Pożar w święta

WOSKRZENICE MAŁE gm. Biała Podlaska. 25 grudnia nieznany sprawca podpalił drewniany budynek gospodarczy, który spłonął wraz ze znajdującymi się w nim płodami rolnymi: sianem i słomą. Pokrzywdzeni z Białej Podlaskiej oszacowali straty na 35,6 tys. zł.
Pożar w święta

Pozostałe zdarzenia z 27 grudnia:

Przedświąteczne łupy

GMINA LEŚNA PODLASKA Mieszkanka Ludwinowa zgłosiła na komendzie policji kradzież 140 funtów brytyjskich i 200 zł (łącznie straciła 900 zł). Grabieży dokonał 19 grudnia nieznany sprawca, który zabrał pozostawione na regale trzy papierowe koperty, w których znajdowały się pieniądze.

 

 

 

 

Agresor u drzwi

BIAŁA PODLASKA 26 grudnia na jednym z bialskich osiedli doszło do niecodziennego aktu wandalizmu. Ujęty już sprawca uszkodził i zniszczył zewnętrzne drzwi wejściowe prowadzące do trzech klatek schodowych bloku wielorodzinnego przy alei Tysiąclecia. Najpierw rękoma rozbił szybę oraz wgniótł blachę dolnego wypełnienia drzwi pierwszej klatki schodowej. Ale na tym nie poprzestał. Przeszedł dalej i urwał klamkę w drzwiach drugiej klatki schodowej oraz całkowicie zniszczył drzwi kolejnej. W ten sposób wandal spowodował szkody wartości 1,4 tys. zł. Poniosła je jedna z bialskich wspólnot mieszkaniowych. Policjanci wytypowali i zatrzymali 21-latka z Białej Podlaskiej. Podejrzany o przestępstwo mężczyzna popełniając wymienione czyny był nietrzeźwy, miał ponad 1 promil alkoholu w wydychanym powietrzu.

 

 

 

Zguby przepadły

BIAŁA PODLASKA Nieustalony sprawca przywłaszczył zgubiony przez mieszkańca Białej Podlaskiej przy ul. Reformackiej telefon komórkowy sony xperia E5 o wartości 699 zł. Telefon i jego nowy właściciel są poszukiwani od 22 grudnia. O kolejnej zgubie bialska komenda została powiadomiona w sobotę 24 grudnia. Mieszkanka Białej Podlaskiej zgłosiła, że ktoś zabrał zgubiony przez nią 10 grudnia przy ul. Orzechowej telefon huawei P8 lite, warty 800 zł.

Pobity w centrum miasta

BIAŁA PODLASKA Dwaj napastnicy zaatakowali 26-latka z Łomaz, przewrócili na ziemię i kopali po całym ciele. Do pobicia doszło na placu Wolności 26 grudnia. Mężczyzna doznał ogólnych potłuczeń i obrażeń głowy. Ma też zniszczoną kurtkę, której kosztowała 350 zł.

Kto widział rower?

BIAŁA PODLASKA Nieznany sprawca ukradł pozostawiony bez zabezpieczenia w stojaku przed blokiem przy ulicy Kolejowej rower romet touring o wartości 700 zł. Stratę poniósł mieszkaniec Białej Podlaskiej.

Chciał włamać się do koparki

WÓLKA POLINOWSKA gm. Konstantynów. 26 grudnia nieznany sprawca, próbując wyłączyć alarm dźwiękowy, zniszczył dwie czujki ruchu zamontowane na kabinie koparki stojącej na żwirowni. Pokrzywdzony z gminy Konstantynów oszacował straty na 1 tys. zł. 

 

(sb)


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama