Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
środa, 5 października 2022 03:41
Reklama

Obrabował skarbonkę - wydarzenia z 28 grudnia

Bialska Komenda Miejska Policji została powiadomiona przez mieszkańca miasta (ul. Fedorowicz), że nieznana mu osoba rozgięła otwór do wrzucania pieniędzy i wyjęła ze skarbonki znajdującej się w pokoju dziecięcym co najmniej 500 zł.
Obrabował skarbonkę - wydarzenia z 28 grudnia

Pozostałe wydarzenia z 28 grudnia:

Bójki na placu Rubina

BIAŁA PODLASKA 26 grudnia na placu Rubina nieustalona osoba uderzyła pięścią w twarz mężczyznę z Białej Podlaskiej. Pokrzywdzony ma uszkodzone dwa przednie zęby. Dzień później w okolicy lokalu gastronomicznego zlokalizowanego przy tym samym placu trzech sprawców pobiło 22-latka z Białej Podlaskiej. Oprawcy zadali mu wiele ciosów w twarz. Ma stłuczony łuk brwiowy i najprawdopodobniej złamany nos.

Do sklepu przez wybitą szybę

MAŁASZEWICZE gm. Terespol. Nieznany sprawca włamał się 26 grudnia do sklepu spożywczo-przemysłowego przy ul. Kolejarzy. W tym celu wybił szybę, a następnie otworzył niezabezpieczoną metalową kratę. Dostał się do środka i ukradł artykuły spożywcze i alkoholowe. Mieszkanka gminy Terespol wyceniła straty na 457 zł.  

Pieniądze wpłaciła, telefonu nie dostała

BIAŁA PODLASKA Mieszkanka miasta powiadomiła bialską komendę policji, że oszukano ją na stronie internetowej Zespół Sklepu Eura-Port. Nieznany sprawca zaoferował na tej stronie do sprzedaży telefon komórkowy nokia 222, za który pokrzywdzona zapłaciła 187 zł. Kobieta do tej pory nie otrzymała telefonu.

Wandal na klatce schodowej

BIAŁA PODLASKA Nieustalony dotąd sprawca wszedł 24 grudnia do klatki schodowej kamienicy przy placu Rubina, a następnie uszkodził skrzynkę gazową i skrzynkę licznika energii cieplnej. Łączne straty wynoszą 1 tys. zł.

Stracił iPhona

BIAŁA PODLASKA Telefon komórkowy iPhone 7 warty przeszło 3,1 tys. zł stracił 27 grudnia mieszkaniec miasta. Złodziej ukradł mu go w jednym z lokali przy ul. Janowskiej.

(jw)


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama