Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
środa, 5 października 2022 03:45
Reklama

Rozlewnia spirytusu przy Cichej

Funkcjonariusze wydziału do walki z przestępczością gospodarczą Komendy Miejskiej Policji ustalili, że w jednym z mieszkań działa nielegalna rozlewnia spirytusu. 65-letnia kobieta rozcieńczała i rozlewała spirytus nieznanego pochodzenia, a następnie sprzedawała go jako wódkę. 28 grudnia w trakcie przeszukania pomieszczeń mieszkalnych należących do kobiety policjanci znaleźli ponad 16 litrów spirytusu.
Rozlewnia spirytusu przy Cichej

Pozostałe wydarzenia z 29 grudnia:

Ukradł części samochodowe

SŁAWACINEK STARY gm. Biała Podlaska. Komenda Miejska Policji została powiadomiona przez mieszkańca Warszawy, że 34-latek z gminy Biała Podlaska przywłaszczył powierzone mu części samochodowe do mercedesa. Stracił 8 tys. zł.

Świąteczne najście

BIAŁA PODLASKA 26 grudnia 56-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej wdarł się do mieszkania przy ul. Mieszczańskiej. Pomimo kilkukrotnego żądania właściciela, nie chciał opuścić lokalu.

Złapali złodzieja

TERESPOL Funkcjonariusze wydziału kryminalnego Komisariatu Policji w Terespolu zatrzymali sprawcę włamania do sklepu spożywczo-przemysłowego w Małaszewiczach, do którego doszło 26 grudnia. Łupem włamywacza padły wówczas artykuły spożywcze i alkoholowe o łącznej wartości 457 zł. Sprawcą okazał się 46-latek z gminy Terespol. Mężczyzna usłyszał zarzut włamania i przyznał się do winy. Trwa odzyskiwanie skradzionego mienia.

(mp)


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama