Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Niedziela, 3 lipca 2022 08:20
Reklama

Kosztowna wizyta w toalecie

BIAŁA PODLASKA Wysoką cenę za nieuwagę zapłacił zamieszkały na Białorusi obywatel Rosji. 4 sierpnia w toalecie centrum handlowego przy ul. Sidorskiej zostawił portfel, w środku którego było: 3,5 tys. zł, 50 USD oraz karta bankomatowa banku białoruskiego. Gdy właściciel wrócił na miejsce, portfela już nie było Poszkodowany oszacował straty na 3690 zł.
Kosztowna wizyta w toalecie

Pozostałe newsy z 4 sierpnia:

Złodziej skorzystał z okazji

BIAŁA PODLASKA Mieszkanka gminy Rossosz zostawiła bez nadzoru torebkę w gabinecie przychodni lekarskiej przy ul. Parkowej. Okazję wykorzystał złodziej i ukradł jej portfel, w którym były dokumenty oraz 300 zł. Do kradzieży doszło 4 sierpnia.

I po laptopie

MIĘDZYRZEC PODLASKI 4 sierpnia złodziej wykorzystał nieobecność osób w pomieszczeniu biurowym Żłobka Miejskiego przy ul. Przedszkolnej i ukradł laptop asus X551M. Jego wartość wyceniono na 800 zł.

Namierzyli złodzieja

TERESPOL Wiadomo, kto w okresie od 20 maja do 3 lipca w Kątach ukradł leśną siatkę ogrodzeniową o wartości 3,2 tys. zł na szkodę mieszkańca gminy Kodeń. Policjanci z Komisariatu Policji w Terespolu ustalili, że stał za tym 59-letni mieszkaniec tej samej gminy. Skradzioną siatkę już odzyskano. Mężczyzna przyznał się do postawionego mu zarzuty kradzieży, złożył wyjaśnienia i poddał się karze.


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: AnnaTreść komentarza: To dlaczego tankując wczoraj 1.07. z kartą Vitaj i KDR uwzględniony był tylko rabat z KDR?Data dodania komentarza: 02.07.2022, 19:42Źródło komentarza: Kolejna sieć stacji paliw obniża ceny o 30 groszy. Rynek pójdzie tą drogą?Autor komentarza: RobakTreść komentarza: To jest polska patologia. Pieniądze z budżetu nie powinny zasilać kasy żadnego klubu. Tymczasem te trupy dalej są pod kroplówką.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 17:44Źródło komentarza: Grom Kąkolewnica nie zagra jednak w czwartej lidzeAutor komentarza: Danuta KTreść komentarza: Wspomnienia o śp. Marku Ferensie. Znałam Marka, przyjeżdżał do Warszawy na różne uroczystości. Szczególnie upodobał cmentarz Powązkowski, tzw. Łączkę. Bywał na uroczystościach 1-sierpnia, żył przeszłością tamtych wydarzeń. Był oddanym i bardzo wrażliwym człowiekiem. W posiadaniu mam krótkie nagranie z udziałem Marka. Cześć jego pamięci.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 15:08Źródło komentarza: Zmarł wybitny człowiek z Terespola – Marek FerensAutor komentarza: Fan kąkąlewnicyTreść komentarza: Ja kocham konkolewnice od dziecki. To strażne!!!!! Oni zasłuszyli na czfartą ligeeeee!!!!1!1!1!!111!1!1!1! #nieoddamykokalewnicyżywcesprzedajnympolitykomData dodania komentarza: 02.07.2022, 13:45Źródło komentarza: Grom Kąkolewnica nie zagra jednak w czwartej lidzeAutor komentarza: wioTreść komentarza: Pamiętam "Adka" Adama , niezły był z niego agregat.Data dodania komentarza: 01.07.2022, 11:29Źródło komentarza: Jakub Mażysz w trzecioligowym Podlasiu Biała Podlaska
Reklama