W pierwszym półfinale dziewczyny rozegrały mecz z drużyną z Przesmyk - zwycięstwo zagwarantowała im 6 bramkowa przewaga. W drugim półfinale, w meczu SP nr 2 Węgrów - SP Górzno, wygrała drużyna z Węgrowa, ustalając wynik na poziomie 12:9. W meczu o brązowy medal zwycięstwo odniosło SP Górzno. Do finału i walki o dwa pierwsze miejsca w turnieju stanęły więc ekipy z Łosic i Węgrowa. Po zaciętej rozgrywce łosiczanki ustąpiły węgrowiankom i zajęły ostatecznie drugie miejsce w finale zdobywając srebro i tytuł wicemistrzyń.
W skład reprezentacji Wicemistrzyń Rejonu Siedleckiego wchodzą: Weronika Podlipniak Weronika Kucewicz, Natasza Andrzejczuk, Emilia Izdebska, Amelia Denisiuk Aleksandra Ciulak, Maja Kizmicz, Aleksandra Kolasa, Amelia Wojtczuk, Emilia Ratajczak, Natalia Onufrzak, Amelia Obrępalska, Alicja Szumiec, Julita Bobryk, Julia Romaniuk.


![„Bezpieczeństwo i pasja”. Pierwszoklasiści z łosickiej „Jedynki” poznali zawód policjanta [ZDJĘCIA] „Bezpieczeństwo i pasja”. Pierwszoklasiści z łosickiej „Jedynki” poznali zawód policjanta [ZDJĘCIA]](https://static2.slowopodlasia.pl/data/articles/sm-4x3-bezpieczenstwo-i-pasja-pierwszoklasisci-z-losickiej-jedynki-poznali-zawod-policjanta-zdjecia-1774439275.jpg)
![Węgierskie klimaty zagościły w Radzyniu Podlaskim [GALERIA ZDJĘĆ] Węgierskie klimaty zagościły w Radzyniu Podlaskim [GALERIA ZDJĘĆ]](https://static2.slowopodlasia.pl/data/articles/sm-4x3-wegierskie-klimaty-zagoscily-w-radzyniu-podlaskim-zdjecia-1774437376.jpg)






![Biała Podlaska. Odeszli do wieczności [22-03-2026] Biała Podlaska. Odeszli do wieczności [22-03-2026]](https://static2.slowopodlasia.pl/data/articles/sm-4x3-biala-podlaska-odeszli-do-wiecznosci-22-03-2026-1774176098.jpg)


![Biała Podlaska. Duże zainteresowanie „Inką” [ZDJĘCIA] Biała Podlaska. Duże zainteresowanie „Inką” [ZDJĘCIA]](https://static2.slowopodlasia.pl/data/articles/sm-4x3-biala-podlaska-duze-zainteresowanie-inka-1774266389.jpg)




Napisz komentarz
Komentarze