Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
środa, 24 czerwca 2026 16:44
Reklama
Reklama

Wandale podpalili samochód

MIĘDZYRZEC PODLASKI Policjanci udowodnili 22-letniemu mężczyźnie, iż wspólnie z 31-latkiem uszkodzili 4 sierpnia volvo. Mieszkańcy gm. Międzyrzec Podlaski polali karoserię auta substancją łatwopalną, a potem podpalili. Poszkodowany mieszkaniec Międzyrzeca Podlaskiego oszacował straty na ponad 16,5 tys. zł. 22-latek został zatrzymany i przyznał się do winy. Policja poszukuje jego kompana.
Wandale podpalili samochód

Złodzieje mieli łatwe zadanie

BIAŁA PODLASKA Dwaj złodzieje 9 sierpnia wykorzystali nieuwagę sprzedawców sklepu z wyposażeniem wnętrz przy ul. Sidorskiej oraz fakt pozostawienia klucza w zamku szuflady biurka i ukradli stamtąd 2,4 tys. zł. Policja ustala sprawców.

Ani biletów, ani kasy

BIAŁA PODLASKA Bialczanka 5 sierpnia kupiła za pośrednictwem portalu OLX.pl bilety na koncert, za które zapłaciła połowę należności czyli 62,5 zł. Niestety, sprzedawca nie wywiązał się z umowy i do tej pory nie przysłał jej biletów, ani nie zwrócił pieniędzy.

Internetowy włamywacz

BIAŁA PODLASKA Mieszkaniec miasta powiadomił 8 sierpnia policję, iż nieznana osoba pokonała zabezpieczenia elektroniczne i włamała się na jego konto w portalu Allegro oraz pocztę e-mail. Potem zaś wystawiła do sprzedaży telefon komórkowy Samsung za 1,9 tys., a po dokonanej transakcji nie wysłała towaru.

Pozostałe newsy z 11 sierpnia:

Pozostałe newsy z 11 sierpnia:

Wandal w akcji

BIAŁA PODLASKA Jakiś wandal 26 lipca w niezamieszkałym i niewykończonym budynku przy ul. Bukowej wybił dwie szyby w oknie piwnicy, dwie szyby w oknie pomieszczenia na pierwszej kondygnacji oraz oderwał fragmentu płyty balkonu. Sprawca spowodował straty w wysokości 2 tys. zł.

Podpalili samochód

MIĘDZYRZEC PODLASKI Policjanci udowodnili 22-letniemu mężczyźnie, iż wspólnie z 31-latkiem uszkodzili 4 sierpnia volvo. Mieszkańcy gm. Międzyrzec Podlaski polali karoserię auta substancją łatwopalną, a potem podpalili. Poszkodowany mieszkaniec Międzyrzeca Podlaskiego oszacował straty na ponad 16,5 tys. zł. 22-latek został zatrzymany i przyznał się do winy. Policja poszukuje jego kompana.

Pokrzywdzony odzyskał pieniądze

BIAŁA PODLASKA Policja ustaliła, że 17-letni mieszkaniec gminy Śmigiel oszukał bialczanina, który za pośrednictwem portalu OLX.pl kupił od niego telefon komórkowy. Pomimo tego, że zapłacił mu za niego 410 zł, to nie przesłał mu towaru i nie zwrócił pieniędzy. Nastolatkowi przedstawiono już zarzut, a bialczanin odzyskał pieniądze.

Sprawca ustalony

BIAŁA PODLASKA 21-letni mieszkaniec miasta okazał się sprawcą uszkodzenia ogrodzenia byłego lotniska, do którego doszło w okresie od 18 do 20 lipca. Mężczyzna przyznał się do popełnienia zarzucanego mu czynu i dobrowolnie poddał się karze.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
ReklamaKolejowy Serwis Mobilny
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: as Treść komentarza: Bez problemu można wyłączyć i nie korzystać z tej funkcji telefonu, ale generalnie lepiej mieć, ta funkcja mimo niepotrzebnych wezwań czasami, uratowała już wielu ludzi. Data dodania komentarza: 24.06.2026, 14:44 Źródło komentarza: Lubelskie. Zgubiony telefon postawił na nogi służby Autor komentarza: Bolek Treść komentarza: Już specjalnie rower kupiłem, na tą okazję Data dodania komentarza: 24.06.2026, 14:05 Źródło komentarza: Autostrada z węzła Siedlec Wschód do węzła Łukowisko. GDDKiA podała termin otwarcia Autor komentarza: Jasam Treść komentarza: Ja też Data dodania komentarza: 24.06.2026, 07:50 Źródło komentarza: Autostrada z węzła Siedlec Wschód do węzła Łukowisko. GDDKiA podała termin otwarcia Autor komentarza: Band-up - maniaku, Treść komentarza: A kto ma zapłacić? Ubezpieczalnia z OC moturzysty albo UFG jeśli moturzysta ubezpieczenia nie miał. Poza tym - kto durno pyta, ten.. pyta. Data dodania komentarza: 24.06.2026, 01:30 Źródło komentarza: Zderzenie motocykla z ciężarówką w Olszance [ZDJĘCIA] Autor komentarza: Wypuścić !!!!! Treść komentarza: Powinni go rozkuć , przeprosić i wypuścić . Co nas to obchodzi , że ruskie czy tam inne bolszewicy się między sobą strzelają .Przecież naszego obywatela nie zabił . Mało to mamy swoich bandziorów w okolicy , którzy chodzą po wolności . Data dodania komentarza: 23.06.2026, 19:30 Źródło komentarza: Zabójstwo w Białej Podlaskiej. Elnur A. usłyszał zarzuty [WIDEO]
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama