Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
czwartek, 25 czerwca 2026 08:30
Reklama baner reklamowy word biała podlaska

Super Gospodynie

Lidia Zawisza
Lidia Zawisza
Lidia Zawisza z Serpelic pasjonuje się kuchnią od dzieciństwa. Efekty jej pracy w postaci oprawy stołu oraz serwowanych dań określone są mianem majstersztyku kulinarnego. 05.07.2019 14:39
Dominika Wróbel
Dominika Wróbel
Dominika Wróbel z Białej Podlaskiej pasjonuje się wypiekami. Swoją pasję połączyła z pracą i tak powstały znakomite ciasta i ciasteczka. Tworząc ofertę Domisiowych Słodkości starała się sprostać słodkim marzeniom klientów. 05.07.2019 14:37
Elżbieta Urbańczuk
Elżbieta Urbańczuk
Elżbieta Urbańczuk mieszka od 15 lat w Werchlisiu w gminie  Janów Podlaski. Jest mamą czworga dzieci,  wraz z mężem prowadzą małe gospodarstwo rolne. 05.07.2019 14:35
Anna Szpura
Anna Szpura
Anna Szpura od lat aktywnie działa na rzecz promocji kultury wschodniej Polski, szczególnie jeśli chodzi o walory kulinarne. Z zawodu jest inżynierem, ukończyła również kulturoznawstwo. 05.07.2019 14:33    5
Anna Korzeniewska
Anna Korzeniewska
Anna Korzeniewska z Zańkowa startuje w kategorii "Najlepsza w kulinariach". Od 20 lat zajmuje się pieczeniem sękaczy. 05.07.2019 14:31
Katarzyna Grzywacz
Katarzyna Grzywacz
Katarzyna Grzywacz mieszka w Łukowie. Od dwóch lat prowadzi własną firmę "Słodkie ciastka Kasi", która zajmuje się przygotowywaniem i aranżowaniem słodkich stołów na przyjęcia. 05.07.2019 14:28
Anna Głowacka
Anna Głowacka
Mieszka w Wisznicach. Od zawsze kocha piec, lubi też gotować i robić sałatki. 05.07.2019 14:26
Patrycja Denisiuk
Patrycja Denisiuk
Patrycja Denisiuk mieszka w Wisznicach. Kocha eksperymentować w kuchni. 05.07.2019 14:24
Grażyna Demianiuk
Grażyna Demianiuk
Przez 40 lat pracownica biblioteki, obecnie emerytka. Mówi się, że "wszędzie jej pełno". Właścicielka gospodarstwa agroturystycznego. Założycielka KGW w Serpelicach, członkini KGW w Mierzwicach. 03.07.2019 13:12    2    9
Ewelina Wołosowicz
Ewelina Wołosowicz
Mieszka w Łomazach. Na co dzień opiekuje się czterema cudownymi dziewczynkami i to dla nich poświęca się najbardziej. Jednocześnie prowadzi dom i pomaga mężowi w gospodarstwie. 03.07.2019 13:10
Janina Wardziak
Janina Wardziak
Janina Wardziak od wielu lat jest przewodniczącą Koła Gospodyń Wiejskich w Kąkolewnicy. Zajmuje się organizacją interesujących wydarzeń skierowanych do kobiet należących do KGW, a także dla mieszkańców gminy. 03.07.2019 13:08
Jadwiga Szypiło
Jadwiga Szypiło
Jadwiga Szypiło od 1971 roku jest opiekunem Zespołu Śpiewaczego z Rozwadówki. Potrafi zrzeszać wokół siebie kolejne pokolenia młodych ludzi i przekazywać młodym lokalną tradycję i kulturę. 03.07.2019 13:06
Anna Stolarczuk
Anna Stolarczuk
Anna Stolarczuk z Białej Podlaskiej startuje w kategorii "Najaktywniejsza organizatorka i działaczka". Trener ds. uzależnień i przeciwdziałania przemocy, przewodnicząca Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych. 03.07.2019 13:04
Elżbieta Sokołowska
Elżbieta Sokołowska
Elżbieta Sokołowska jest dyrektorem Gminnego Ośrodka Kultury i Oświaty w Wisznicach, współpracuje z Fundacją Lokalnej Aktywności Społecznej i wieloma innymi organizacjami i instytucjami w regionie. Zajmuje się działaniami na rzecz równouprawnienia i aktywizacji kobiet, przeciwdziałaniu przemocy oraz edukacją społeczną i kulturalną.  03.07.2019 13:01
Anna Pawłowicz
Anna Pawłowicz
Anna Pawłowicz mieszka w Białej Podlaskiej. Od 2 lat prowadzi "Fundację pomocy chorym na boreliozę". Walczy w parlamencie w sprawie wprowadzenia nowych rozwiązań w leczeniu boreliozy. 03.07.2019 12:59
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: as Treść komentarza: Bez problemu można wyłączyć i nie korzystać z tej funkcji telefonu, ale generalnie lepiej mieć, ta funkcja mimo niepotrzebnych wezwań czasami, uratowała już wielu ludzi. Data dodania komentarza: 24.06.2026, 14:44 Źródło komentarza: Lubelskie. Zgubiony telefon postawił na nogi służby Autor komentarza: Bolek Treść komentarza: Już specjalnie rower kupiłem, na tą okazję Data dodania komentarza: 24.06.2026, 14:05 Źródło komentarza: Autostrada z węzła Siedlec Wschód do węzła Łukowisko. GDDKiA podała termin otwarcia Autor komentarza: Jasam Treść komentarza: Ja też Data dodania komentarza: 24.06.2026, 07:50 Źródło komentarza: Autostrada z węzła Siedlec Wschód do węzła Łukowisko. GDDKiA podała termin otwarcia Autor komentarza: Band-up - maniaku, Treść komentarza: A kto ma zapłacić? Ubezpieczalnia z OC moturzysty albo UFG jeśli moturzysta ubezpieczenia nie miał. Poza tym - kto durno pyta, ten.. pyta. Data dodania komentarza: 24.06.2026, 01:30 Źródło komentarza: Zderzenie motocykla z ciężarówką w Olszance [ZDJĘCIA] Autor komentarza: Wypuścić !!!!! Treść komentarza: Powinni go rozkuć , przeprosić i wypuścić . Co nas to obchodzi , że ruskie czy tam inne bolszewicy się między sobą strzelają .Przecież naszego obywatela nie zabił . Mało to mamy swoich bandziorów w okolicy , którzy chodzą po wolności . Data dodania komentarza: 23.06.2026, 19:30 Źródło komentarza: Zabójstwo w Białej Podlaskiej. Elnur A. usłyszał zarzuty [WIDEO] Autor komentarza: kaes Treść komentarza: Pozazdrościć takich niskich temperatur... Pozdrowienia z Francji! Data dodania komentarza: 23.06.2026, 11:07 Źródło komentarza: Pogoda na wtorek. Tropikalna noc i upalny dzień
Reklama
Reklama