Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
czwartek, 25 czerwca 2026 10:54
Reklama baner reklamowy word biała podlaska

Najlepsza działaczka i organizatorka

Grażyna Demianiuk
Grażyna Demianiuk
Przez 40 lat pracownica biblioteki, obecnie emerytka. Mówi się, że "wszędzie jej pełno". Właścicielka gospodarstwa agroturystycznego. Założycielka KGW w Serpelicach, członkini KGW w Mierzwicach. 03.07.2019 13:12    2    9
Ewelina Wołosowicz
Ewelina Wołosowicz
Mieszka w Łomazach. Na co dzień opiekuje się czterema cudownymi dziewczynkami i to dla nich poświęca się najbardziej. Jednocześnie prowadzi dom i pomaga mężowi w gospodarstwie. 03.07.2019 13:10
Janina Wardziak
Janina Wardziak
Janina Wardziak od wielu lat jest przewodniczącą Koła Gospodyń Wiejskich w Kąkolewnicy. Zajmuje się organizacją interesujących wydarzeń skierowanych do kobiet należących do KGW, a także dla mieszkańców gminy. 03.07.2019 13:08
Jadwiga Szypiło
Jadwiga Szypiło
Jadwiga Szypiło od 1971 roku jest opiekunem Zespołu Śpiewaczego z Rozwadówki. Potrafi zrzeszać wokół siebie kolejne pokolenia młodych ludzi i przekazywać młodym lokalną tradycję i kulturę. 03.07.2019 13:06
Anna Stolarczuk
Anna Stolarczuk
Anna Stolarczuk z Białej Podlaskiej startuje w kategorii "Najaktywniejsza organizatorka i działaczka". Trener ds. uzależnień i przeciwdziałania przemocy, przewodnicząca Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych. 03.07.2019 13:04
Elżbieta Sokołowska
Elżbieta Sokołowska
Elżbieta Sokołowska jest dyrektorem Gminnego Ośrodka Kultury i Oświaty w Wisznicach, współpracuje z Fundacją Lokalnej Aktywności Społecznej i wieloma innymi organizacjami i instytucjami w regionie. Zajmuje się działaniami na rzecz równouprawnienia i aktywizacji kobiet, przeciwdziałaniu przemocy oraz edukacją społeczną i kulturalną.  03.07.2019 13:01
Anna Pawłowicz
Anna Pawłowicz
Anna Pawłowicz mieszka w Białej Podlaskiej. Od 2 lat prowadzi "Fundację pomocy chorym na boreliozę". Walczy w parlamencie w sprawie wprowadzenia nowych rozwiązań w leczeniu boreliozy. 03.07.2019 12:59
Katarzyna Lubańska
Katarzyna Lubańska
Katarzyna Lubańska z Białej Podlaskiej od 2010 roku pełni funkcję przewodniczącej rady "Fundacji Kreacja Magia Rąk". Jej działalność społeczna przejawiała się podczas uczestnictwa w licznych akcjach dobroczynnych, edukacyjnych i kulturalnych. 03.07.2019 12:57
Monika Jonaszka
Monika Jonaszka
Monika Jonaszka jest szefową Koła Gospodyń Wiejskich w Zakanalu w gminie Konstantynów. Wraz z innymi gospodyniami przygotowuje różne potrawy charakterystyczne dla regionu m.in. pierogi czy smalec, żeberka oraz ciasta. Swoje wypieki prezentują na Dniach Konstantynowa, a także na innych gminnych imprezach. 03.07.2019 12:55
Anna Jakubowska
Anna Jakubowska
Anna Jakubowska z Białej Podlaskiej jest nauczycielką, pedagogiem i wielką miłośniczką zwierząt. To ona w 2008 roku była pomysłodawcą i twórcą wolontariatu w schronisku Azyl. 03.07.2019 12:53    5
Aniela Halczuk
Aniela Halczuk
Aniela Halczuk z Białej Podlaskiej od najmłodszych lat podejmowała liczne inicjatywy związane z popularyzacją kultury i sztuki. Pracując jako nauczycielka organizowała warsztaty teatralne i muzyczne. 03.07.2019 12:52
Elżbieta Gruszkowska
Elżbieta Gruszkowska
Elżbieta Gruszkowska z gminy Sławatycze, na co dzień zajmuje się pracą z dziećmi i młodzieżą w Gminnym Ośrodku Kultury. Prowadzi zajęcia wokalne, włącza się też w różne wydarzenia gminne np. przygotowując potrawy nadbużańskie, specjalizuje się przyrządzaniu ryb słodko-wodnych, np. ryby marynowanej, paprykarzy, kotletów rybnych, a także ryby po żydowsku. 03.07.2019 12:50
Jolanta Gawryluk
Jolanta Gawryluk
Jolanta Gawryluk z Łobaczewa Małego jest założycielką Koła Aktywnych Kobiet, zajmuje się w ramach jego działalności promocją potraw regionalnych i odszukiwaniem dawnych receptur wśród najstarszych mieszkanek oraz odtwarzaniem tych przepisów. 03.07.2019 12:47
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
ReklamaKolejowy Serwis Mobilny
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: as Treść komentarza: Bez problemu można wyłączyć i nie korzystać z tej funkcji telefonu, ale generalnie lepiej mieć, ta funkcja mimo niepotrzebnych wezwań czasami, uratowała już wielu ludzi. Data dodania komentarza: 24.06.2026, 14:44 Źródło komentarza: Lubelskie. Zgubiony telefon postawił na nogi służby Autor komentarza: Bolek Treść komentarza: Już specjalnie rower kupiłem, na tą okazję Data dodania komentarza: 24.06.2026, 14:05 Źródło komentarza: Autostrada z węzła Siedlec Wschód do węzła Łukowisko. GDDKiA podała termin otwarcia Autor komentarza: Jasam Treść komentarza: Ja też Data dodania komentarza: 24.06.2026, 07:50 Źródło komentarza: Autostrada z węzła Siedlec Wschód do węzła Łukowisko. GDDKiA podała termin otwarcia Autor komentarza: Band-up - maniaku, Treść komentarza: A kto ma zapłacić? Ubezpieczalnia z OC moturzysty albo UFG jeśli moturzysta ubezpieczenia nie miał. Poza tym - kto durno pyta, ten.. pyta. Data dodania komentarza: 24.06.2026, 01:30 Źródło komentarza: Zderzenie motocykla z ciężarówką w Olszance [ZDJĘCIA] Autor komentarza: Wypuścić !!!!! Treść komentarza: Powinni go rozkuć , przeprosić i wypuścić . Co nas to obchodzi , że ruskie czy tam inne bolszewicy się między sobą strzelają .Przecież naszego obywatela nie zabił . Mało to mamy swoich bandziorów w okolicy , którzy chodzą po wolności . Data dodania komentarza: 23.06.2026, 19:30 Źródło komentarza: Zabójstwo w Białej Podlaskiej. Elnur A. usłyszał zarzuty [WIDEO] Autor komentarza: kaes Treść komentarza: Pozazdrościć takich niskich temperatur... Pozdrowienia z Francji! Data dodania komentarza: 23.06.2026, 11:07 Źródło komentarza: Pogoda na wtorek. Tropikalna noc i upalny dzień
Reklama
Reklama