Wystawa Fotografii Elżbiety Pyrki "Dzieci świata"

Podziel się:
Oceń:
10.04.2017, 13:42

Bialczanka Elżbieta Pyrka ze swoich podróży przywozi wyjątkowe fotografie. Szczególną uwagę zwraca na dzieci. I pokłosiem tych artystycznych zainteresowań jest wystawa zdjęć zatytułowana "Dzieci świata", której wernisaż odbył się w piątek 7 kwietnia w Galerii I Piętro Strefa Sztuki przy ul. Warszawskiej 11 w Białej Podlaskiej.

Fotografie pokazują dzieci podczas beztroskiej zabawy, czasami również podczas ciężkiej pracy. Autorka zwraca uwagę na to, w jakim są nastroju, jak są ubrane. Wśród wielu fotografii Pyrki są te najbliższe jej sercu, przedstawiające jej wnuki.

Wystawę oglądać można do 1 maja.

Zdjęcia: Adam Trochimiuk

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.