Plebiscyty

XXXII Plebiscyt Sportowy Słowa Podlasia - JUNIORZY


Maksymalnie możesz zagłosować na 5 pozycji.
Propozycja Głosy
1 Agnieszka Brewczyńska Agnieszka Brewczyńska
piłka nożna, AZS PSW Biała Podlaska
5379
Głosuj
2 Dominika Sacharuk Dominika Sacharuk
podnoszenie ciężarów, AZS AWF Biała Podlaska
3515
3 Paweł Konieczny Paweł Konieczny
karate, Bialski Klub Karate Kyokushin
2265
4 Jakub Polok Jakub Polok
piłka ręczna, Olimpia Biała Podlaska
1860
5 Gabriel Olichwiruk Gabriel Olichwiruk
piłka ręczna, Olimpia Biała Podlaska
1791
6 Alicja Janczak Alicja Janczak
koszykówka, Iskra Konstantynów
1106
7 Jacek Gryta Jacek Gryta
lekka atletyka, AZS AWF Biała Podlaska
985
8 Kamil Jakoniuk Kamil Jakoniuk
trójbój siłowy, Komarno
882
9 Anastazja Stanilewicz Anastazja Stanilewicz
taekwondo, Virtus Łomazy
532
10 Aleksandra Posiewka Aleksandra Posiewka
piłka nożna, AZS PSW
414
11 Michał Balak Michał Balak
taekwondo ITF, Hwa Rang Janów Podlaski
202
12 Nikola Sobechowicz Nikola Sobechowicz
taekwondo, Virtus Łomazy
185
13 Mateusz Paśnik Mateusz Paśnik
taekwondo ITF, Hwa-Rang Janów Podlaski
144
14 Wiktor Krasowski Wiktor Krasowski
piłka nożna, AP TOP 54 Biała Podlaska
114
15 Bartłomiej Matejek Bartłomiej Matejek
piłka nożna, AP TOP 54 Biała Podlaska
81
16 Aleksandra Mincewicz Aleksandra Mincewicz
karate, Bialski Klub Karate Kyokushin
76
17 Antoni Zajko Antoni Zajko
karate, Institute Budo Kai Karate Kyokushin Biała Podlaska
51
18 Aleksander Olszewski Aleksander Olszewski
piłka nożna, AP TOP 54 Biała Podlaska
48
19 Martyna Zielnik Martyna Zielnik
taekwondo ITF, Radzyńskie Sportowe Centrum Taekwondo
29
20 Karol Biskupski Karol Biskupski
taekwondo, Żak Biała Podlaska
28
21 Kacper Magielnicki Kacper Magielnicki
podnoszenie ciężarów, MULKS Terespol
25
22 Jakub Celiński Jakub Celiński
pływanie, Narwal Międzyrzec Podlaski
24
23 Kacper Bogusz Kacper Bogusz
podnoszenie ciężarów, GCK Kobylany
20
24 Arkadiusz Korolczuk Arkadiusz Korolczuk
piłka nożna, Orlęta Spomlek Radzyń Podlaski
20
25 Michał Łobacz Michał Łobacz
taekwondo ITF, Radzyńskie Sportowe Centrum Taekwon-Do
20
26 Adrian Mostowski Adrian Mostowski
podnoszenie ciężarów, Żak Biała Podlaska
20
27 Mateusz Bujek Mateusz Bujek
pływanie, UKS Promień Radzyń Podlaski
19
28 Jakub Jakimiak Jakub Jakimiak
pływanie, Narwal Międzyrzec Podlaski
19

XXXII Plebiscyt Sportowy Słowa Podlasia - TRENERZY


Maksymalnie możesz zagłosować na 5 pozycji.
Propozycja Głosy
1 Marek Szaniawski Marek Szaniawski
lekka atletyka, PUKS Jedynka Łosice
2668
Głosuj
2 Paulina Szyszka Paulina Szyszka
podnoszenie ciężarów, AZS AWF Biała Podlaska
2254
3 Marcin Stefaniec Marcin Stefaniec
piłka ręczna, Olimpia Biała Podlaska
1935
4 Tadeusz Makaruk Tadeusz Makaruk
lekka atletyka, AZS AWF Biała Podlaska
1709
5 Dmitrij Tichon Dmitrij Tichon
piłka ręczna, AZS AWF Biała Podlaska
1010
6 Dariusz Domitrz Dariusz Domitrz
koszykówka, Iskra Konstantynów
736
7 Marek Kalinowski Marek Kalinowski
piłka nożna, AZS PSW Biała Podlaska
395
8 Artur Romaniuk Artur Romaniuk
taekwondo ITF, Virtus Łomazy
233
9 Przemysław Sałański Przemysław Sałański
piłka nożna, Podlasie Biała Podlaska
224
10 Dawid Smolbik Dawid Smolbik
taekwondo ITF, Hwa-Rang Janów Podlaski
125
11 Michał Kwiecień Michał Kwiecień
piłka nożna, AZS PSW Biała Podlaska
70
12 Marcin Kasprowicz Marcin Kasprowicz
piłka nożna, AZS PSW Biała Podlaska
63
13 Michał Biegajło Michał Biegajło
akrobatyka, Żak Biała Podlaska
62
14 Tomasz Buraczewski Tomasz Buraczewski
piłka nożna, AP TOP 54 Biała Podlaska
59
15 Łukasz Ciężki Łukasz Ciężki
taekwondo ITF, Radzyńskie Sportowe Centrum Taekwondo
59
16 Rafał Borysiuk Rafał Borysiuk
piłka nożna, Orlęta Spomlek Radzyń Podlaski
31
17 Łukasz Wasąg Łukasz Wasąg
siatkówka, Huragan Międzyrzec Podlaski
31

XXXII Plebiscyt Sportowy Słowa Podlasia - SENIORZY


Maksymalnie możesz zagłosować na 5 pozycji.
Propozycja Głosy
1 Bartosz Leszczuk Bartosz Leszczuk
lekka atletyka, PUKS Jedynka Łosice
2455
Głosuj
2 Piotr Tarkowski Piotr Tarkowski
lekka atletyka, AZS AWF Biała Podlaska
1955
3 Marcin Stefaniec Marcin Stefaniec
piłka ręczna, AZS AWF Biała Podlaska
1704
4 Bartosz Ziółkowski Bartosz Ziółkowski
piłka ręczna, AZS AWF Biała Podlaska
1262
5 Łukasz Adamiuk Łukasz Adamiuk
piłka ręczna, AZS AWF Biała Podlaska
1118
6 Denis Wołyncew Denis Wołyncew
piłka ręczna, AZS AWF Biała Podlaska
1055
7 Karol Małecki Karol Małecki
piłka ręczna, AZS AWF Biała Podlaska
971
8 Anita Bosak Anita Bosak
piłka nożna, AZS PSW Biała Podlaska
436
9 Jakub Syryjczyk Jakub Syryjczyk
piłka nożna, Podlasie Biała Podlaska
276
10 Patryk Segeń Patryk Segeń
taekwondo, Virtus Łomazy
155
11 Piotr Wetoszka Piotr Wetoszka
nordic walking, Krzna Biała Podlaska
90
12 Weronika Zielińska Weronika Zielińska
podnoszenie ciężarów i lekka atletyka, AZS AWF Biała Podlaska
90
13 Monika Chwalewska Monika Chwalewska
taekwondo ITF, Akademia Taekwon-Do Virtus Łomazy
86
14 Ewa Cieśla Ewa Cieśla
piłka nożna, AZS PSW Biała Podlaska
70
15 Katarzyna Pajdosz - lekka atletyka, Klub Biegacza Biała Biega Katarzyna Pajdosz - lekka atletyka, Klub Biegacza Biała Biega
55
16 Jowita Sieńczyk Jowita Sieńczyk
pływanie, AZS AWF Biała Podlaska
40
17 Ariel Miszkiniuk Ariel Miszkiniuk
karate, Bialski Klub Karate Kyokushin
35
18 Dominika Gąsieniec Dominika Gąsieniec
piłka nożna, AZS PSW Biała Podlaska
29
19 Jerzy Wysokiński Jerzy Wysokiński
lekka atletyka, Klub Biegacza Biała Biega
23
20 Katarzyna Ciężka Katarzyna Ciężka
taekwondo ITF, Radzyńskie Sportowe Centrum Taekwon-Do
22
21 Agnieszka Bałko Agnieszka Bałko
akrobatyka, Żak Biała Podlaska
21
22 Tomasz Nowacki Tomasz Nowacki
siatkówka, Huragan Międzyrzec Podlaski
15
23 Maciej Bielecki Maciej Bielecki
siatkówka, Huragan Międzyrzec Podlaski
11
24 Krzysztof Stężała Krzysztof Stężała
piłka nożna, Orlęta Spomlek Radzyń Podlaski
11
25 Klaudia Lefeld Klaudia Lefeld
piłka nożna, AZS PSW Biała Podlaska
10
26 Patryk Szymala Patryk Szymala
piłka nożna, Orlęta Spomlek Radzyń Podlaski
10
27 Robert Kanclerz Robert Kanclerz
trójbój siłowy, Fabryka Ciała Biała Podlaska
9
28 Patryk Sobieszczak Patryk Sobieszczak
siatkówka, Huragan Międzyrzec Podlaski
9
29 Karol Kalita Karol Kalita
piłka nożna, Orlęta Spomlek Radzyń Podlaski
8
30 Paweł Komar Paweł Komar
piłka nożna, Podlasie Biała Podlaska
8
31 Arkadiusz Kot Arkadiusz Kot
piłka nożna, Orlęta Spomlek Radzyń Podlaski
7
32 Franciszek Szabluk Franciszek Szabluk
trójbój siłowy, ULPKS Gaj Zalesie
7
33 Damian Leśniak Damian Leśniak
piłka nożna, Podlasie Biała Podlaska
6