Nowi strażnicy granicy
48 nowych funkcjonariuszy NOSG
W Komendzie Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej odbyło się ślubowanie 48. nowo przyjętych funkcjonariuszy SG. Uroczystość odbyła się w asyście pocztu sztandarowego oraz obecności kadry kierowniczej NOSG.
Wczoraj, 11:45