Zakaz podlewania
Susza w gminie Rossosz: Władze apelują o oszczędzanie wody
Utrzymująca się susza oraz wysokie temperatury dają się we znaki również mieszkańcom gminy Rossosz. W związku z drastycznym wzrostem zużycia wody i ryzykiem przeciążenia sieci wodociągowej, lokalne władze wydały oficjalny komunikat. Wprowadzono rygorystyczne ograniczenia w korzystaniu z wody do celów innych niż bytowe.
Dzisiaj, 10:55