Koronaiwrus: Nowy przypadek w Białej Podlaskiej

  • 05.06.2020, 18:48
  • (pc)
Koronaiwrus: Nowy przypadek w Białej Podlaskiej
Rzecznik wojewody Agnieszka Strzępka informuje o nowym przypadku w województwie lubelskim. Dotyczy mężczyzny w średnim wieku z Białej Podlaskiej.

Na dzień 5 czerwca na terenie województwa lubelskiego:

liczba osób aktualnie hospitalizowanych z podejrzeniem zakażenia koronawirusem (nowych osób w ciągu ostatnich 24 godzin) – 63 (9).

liczba osób aktualnie poddanych kwarantannie – 2863.

liczba osób aktualnie objętych nadzorem epidemiologicznym – 544.

- Na terenie województwa lubelskiego mamy jeden nowy przypadek zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2 potwierdzony pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych. Potwierdzone wyniki zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2 dotyczą mężczyzny w przedziale wieku 41-60 lat z Białej Podlaskiej, z kwarantanny granicznej - informuje Agnieszka Strzępka, rzecznik wojewody lubelskiego. 

Do dnia 5 czerwca na terenie województwa lubelskiego potwierdzono badaniami laboratoryjnymi 504 przypadki zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2, odnotowano 410 ozdrowieńców i zarejestrowano 15 zgonów.

(pc)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe