Biała Podlaska: Rozmawiają i... grają z ciekawymi ludźmi

  • 14.06.2020, 08:52
  • (pc)
Biała Podlaska: Rozmawiają i... grają z ciekawymi ludźmi
„Pograne Pogadane” to cykl wywiadów. Jedna rozmowa toczy się podczas jednego meczu w konsolową grę piłkarską. Na pomysł youtubowego kanału wpadli mieszkańcy Białej Podlaskiej. 

- Trzymając w ręku pada rozmawiamy o życiu, pasji, pracy czy rodzinie. Choć wynik meczu schodzi na drugi plan - zawsze podglądamy, co dzieje się na ekranie. Emocje, które wywołuje gra na konsoli sprawiają, że gadka klei się lepiej! - opowiada pomysłodawca cyklu Michał Trantau, który jest także prowadzącym program.

Na You Tube dostępne są już dwa odcinku. Pierwszym gościem był Wojtek Andrzejuk - aktor, reżyser oraz kierownik produkcji telewizyjnej. Do programu będą zapraszani ludzi znani i lubiani, wykonujących nietypowe zawody, czy mający do opowiedzenia interesujące historie.

Dotychczasowe wywiady można znaleźć w serwisie YouTube na kanale "Pograne Pogadane". Za organizację produkcji odpowiada muzyk formacji "Full Power Spirit" Marek Dzyr. O jakość obrazu dba Zbigniew Maciejuk.

(pc)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe