Międzyrzec Podlaski: Kajakiem i rowerem wodnym

  • 20.06.2020, 08:19
  • (pc)
Międzyrzec Podlaski: Kajakiem i rowerem wodnym
Jako, że pogoda sprzyja spędzaniu czasu na świeżym powietrzu, zachęcamy do skorzystania z wypożyczalni sprzętu m.in. kajaków i rowerów wodnych na międzyrzeckich jeziorkach.

Z atrakcji można oczywiście korzystać z zachowaniem zasad bezpieczeństwa i reżimu sanitarnego. Szczegółowe informacje i rezerwacja terminów odbywa się przez Facebooka "Międzyrzeckie Jeziorka". Wypożyczalnia znajduje się przy ul. Zahajkowskiej 22. Dodatkowo, już niebawem na międzyrzeckich jeziorkach odbędzie się wielkie otwarcie nowego kompleksu, który powstaje w ramach projektu pod nazwą "Rewitalizacja zdegradowanych obszarów po wyrobiskach żwirowni z przeznaczeniem na obszar turystyczny". 

(pc)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe