Biała Podlaska: Władysław Kosiniak-Kamysz przedstawił bialczanom program wyborczy

  • 24.06.2020, 20:10
  • (joan)
Biała Podlaska: Władysław Kosiniak-Kamysz przedstawił bialczanom program wyborczy
W środę, 24 czerwca, Białą Podlaską odwiedził kolejny kandydat na prezydenta w nadchodzących wyborach, Władysław Kosiniak-Kamysz. Na spotkaniu z bialczanami mówił m.in. o potrzebie odblokowania rynków wschodnich na polskie produkty rolne oraz o propozycji utworzenia w każdym byłym mieście wojewódzkim filii Kancelarii Prezydenta.

Władysław Kosiniak-Kamysz to kolejny po Szymonie Hołowni, kandydat na prezydenta RP w zbliżających się wyborach, który odwiedził i spotkał się z mieszkańcami miasta nad Krzną. Podczas wizyty przedstawił bialczanom swój program wyborczy. Znalazły się w nim m.in. postulaty o przywróceniu małego ruchu granicznego ze wschodem, potrzebie odblokowania rynków wschodnich na polskie produkty rolne oraz o programie małej retencji P, którego obecnie zdaniem szefa PSL, nie ma. - Program "Oczko Plus" jest dla Polaków uwłaczający. Są tereny, gdzie ludziom brakuje wody w kranach - mówił Władysław Kosiniak-Kamysz.

Przypomniał też o stratach rolników z terenów naszego regionu, poniesionych w związku z walką państwa z ASF. Wspomniał też o sytuacji janowskiej stadniny, którą jego zdaniem, obecna władza zniszczyła. 

Jednym z ciekawych pomysłów, jakie zaproponował to utworzenie filii Kancelarii Prezydenta w każdym byłym mieście wojewódzkim z pomocą prawną, wsparciem dla seniorów i pomocą w pisaniu i składaniu wniosków do urzędów.  Zaznaczył również, że on jako pierwszy, już na początku kampanii przedstawił kompleksowy program dla Polski, który chce realizować jako prezydent RP. 

(joan)

Zdjęcia (27)

Podpięte galerie zdjęć:

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Bury
Bury 25.06.2020, 11:36
A co to się porobiło, że na spotkaniu z Kamyszem nie bylo miedzyrzeckiego PSL. Tych wszystkich Litwiniukow, Gajewskich i innych zielonych ludków .

Pozostałe