Magiczne Ogrody laureatem Top Atrakcji 2020

  • 26.06.2020, 10:23
  • Artykuł partnera
Magiczne Ogrody laureatem Top Atrakcji 2020 Magiczne Ogrody
Janowiecki ogród, dzięki głosom internautów po raz trzeci zajął pierwsze miejsce w plebiscycie Top Atrakcje, organizowanym przez portal turystyczny PolskieSzlaki.pl. W całym plebiscycie wraz z eliminacjami oddano prawie 10 000 głosów!

W samym Finale blisko 5 000 Internautów zadecydowało, jakie kierunki i konkretne atrakcje będą w tym roku modne i warto je odwiedzić. W Eliminacjach wzięło udział 160 polskich atrakcji turystycznych, które wytypowała redakcja portalu, ale do Finału w wyniku eliminacji dostało się już tylko 40 z nich i to Internauci zdecydowali o tym, które to były atrakcje!

Głosowanie ustaliło 5 równorzędnych Top Atrakcji, w pięciu różnych kategoriach.
- Zamek Ogrodzieniec: kategoria Zamki i pałace,
- Magiczne Ogrody: kategoria Parki rozrywki,
- Morskie Oko: kategoria Krajobrazy,
- Szlak Orlich Gniazd: kategoria Inne atrakcje,
- Zamość: kategoria Miasta i miejscowości.

Magiczne Ogrody Janowiec to położony na 14 hektarach ogród, w którym rośnie blisko milion roślin: krzewów, drzew i kwiatów. To pierwszy polski park sensoryczny, stworzony na bazie oryginalnej baśniowej historii, z wyrazistymi postaciami: czarodziejami, wróżkami, smokami, krasnoludami i ulubionymi Mordolami. Od sześciu lat stale się rozwija i zyskuje przychylność kolejnych rodzin, które nierzadko w cztery pokolenia przyjeżdżają do wsi Trzcianki, nieopodal Janowca. Kierujący Ogrodem zapewniają, że każdy może spędzić na jego terenie dowolną ilość godzin, ale wartościowe minimum to  4-5 godzin. Oprócz zwiedzania, będzie też czas na rozmowę rodziców z dziećmi, na którą tak często brakuje czasu.

Magiczne Ogrody, to miejsce do którego chce się wracać. Wielu gości, odwiedza je kilkakrotnie w ciągu sezonu! Ich profil na Facebook’u śledzi ponad 215 000 osób. Dając wyraz sympatii w kolejnych wizytach, polubieniach i komentarzach na kanałach społecznościowych parku, goście pomagają tworzyć Magiczne Ogrody. Miejsce pracy znalazły w nich setki osób z gminy i okolic, a plany rozwoju tego bajkolandu sięgają 30 lat!  Od 27 czerwca Magiczne Ogrody Janowiec zapraszają codziennie.
Pełne wyniki Top Atrakcji 2020 zobaczyć można na stronie plebiscytu: https://www.topatrakcje.pl/2020/ 


 

Artykuł partnera

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe