Warsztaty musicalowe z Teatrem Studio Buffo w Międzyrzecu Podlaskim

  • 07.07.2020, 08:00
  • Artykuł sponsorowany
studio_piosenki_metro_zaproszenie.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Założycielami Studio Piosenki Metro są założyciele Teatru Studio Buffo Janusz Józefowicz i Janusz Stokłosa. Misją Studia Piosenki Metro jest szkolenie i kształtowanie artystycznej wrażliwości osób utalentowanych wokalnie oraz popularyzacja śpiewu jako dostępnej dla wszystkich formy rozrywki i spędzania wolnego czasu.

Uczniowie mają możliwość zaprezentowania się dyrekcji artystycznej Studia Piosenki „Metro” na cyklicznych pokazach i koncertach. Uczniowie będą mieli pewność otrzymania szansy udziału w takich wydarzeniach, ponieważ poszukiwanie talentów jest jednym z naszych celów. 

Zajęcia prowadzone są tylko przez certyfikowanych nauczycieli przeszkolonych i przeegzaminowanych przez dyrekcję Teatru Studio Buffo. - W związku z epidemią koronawirusa rodzice obawiają się wysyłać dzieci na obozy, kolonie w dużej odległości od domu i w związku z tym przygotowaliśmy ofertę 5-cio dniowych warsztatów musicalowych organizowanych w Miejskim Ośrodku Kultury w Międzyrzecu Podlaskim w dniach 10-14 08. w godzinach 10.00-15.00. Zapewniamy transport z Białej Podlaskiej do Międzyrzeca oraz powrót - informują organizatorzy.

Zajęcia aktorskie poprowadzi znakomity aktor Mariusz Czajka, znany z takich produkcji jak „Ekstradycja”, „Chłopaki nie płaczą”, „Świat według Kiepskich”, „Dom nad rozlewiskiem”. Jako pierwszy na świecie dubbingował głos Kaczora Donalda w języku innym niż angielski do dziś dubbinguje Mistrza Yode w Gwiezdnych Wojnach. Od 29 lat jest związany z Teatrem Studio Buffo. 

Zajęcia wokalne poprowadzi Marek Chmiel, certyfikowany nauczyciel Studio Piosenki „Metro”, absolwent wydziału wokalno-aktorskiego Akademii Muzycznej im. I. J. Paderewskiego w Poznaniu. Występował w Teatrze im. W. Bogusławskiego w Kaliszu oraz Teatru Polskiego w Poznaniu w operze D. Cimarosy „Antreprener w kłopotach”. 

Artykuł sponsorowany

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe