Powiat radzyński: Dotkliwie pobił żonę. Nie chciał, by stawiła się na rozprawie rozwodowej

  • 21.07.2020, 16:38
  • (pc)
Powiat radzyński: Dotkliwie pobił żonę. Nie chciał, by stawiła się na rozprawie rozwodowej
Do aresztu na trzy miesiące trafił 35-latek z gminy Borki. Mężczyzna bił swoją żonę metalową rurką i kopał po całym ciele. Kobieta z poważnymi obrażeniami ciała trafiła do szpitala. Sprawca tłumaczył policjantom, że pobił żonę, bo nie chciał, żeby stawiła się na rozprawie rozwodowej, którą małżeństwo ma mieć pod koniec lipca.

Do zdarzenia doszło w miniony czwartek kilka minut przed 22:00. Oficer dyżurny radzyńskiej jednostki otrzymał zgłoszenie o pobiciu, do którego miało dojść na posesji w jednej z miejscowości w gm. Borki. Kobieta z obrażeniami ciała trafiła do szpitala.

Jak ustalili policjanci, 35-latek jest w trakcie rozwodu ze swoją żoną i z tego powodu dochodzi między nimi do kłótni. - W czwartkowy wieczór pod pretekstem przestawienia samochodu przez żonę wywabił ją z domu. W pewnym momencie 35-latek zaatakował kobietę uderzając ją metalową rurką kilkakrotnie po głowie, a następnie kopiąc po całym ciele. Jak się okazało, spowodował u niej poważne obrażenia. Został zatrzymany przez policjantów i trafił do policyjnego aresztu. Swoje zachowanie tłumaczył faktem, że pod koniec lipca mają sprawę rozwodową i nie chciał aby żona się na niej stawiła - relacjonuje mł. asp. Piotr Mucha z KPP w Radzyniu Podlaskim.

Po zasięgnięciu opinii biegłego z zakresu medycyny sądowej, mężczyzna usłyszał zarzut uszkodzenia ciała. W poniedziałek, 21 lipca, Sąd Rejonowy w Radzyniu Podlaskim zastosował wobec mężczyzny środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy.

(pc)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Anna
Anna 25.07.2020, 14:41
Bydlak, w dodatku o poziomie inteligencji karalucha. Nie chce rozwodu z żoną, bo... ją tak bardzo kocha?... A więc postanowił przekonać ukochaną do swoich uczuć i do spędzenia z nim reszty życia poprzez doprowadzenie jej do kalectwa??? Prymitywny, głupi bydlak!
Zaciekawiona
Zaciekawiona 23.07.2020, 11:25
Współczuję kobiecie. Jednocześnie gratuluję wygranego procesu po pierwszej rozprawie.

Pozostałe