Radzyń Podlaski: Oferty spłynęły, rozstrzygnięcia nie ma

  • 09.08.2020, 15:53
  • Joanna Danielewicz
Radzyń Podlaski: Oferty spłynęły, rozstrzygnięcia nie ma
Na wymianę oświetlenia ulicznego w Radzyniu Podlaskim wpłynęło 11 ofert. Od 23 czerwca miasto pracuje nad wyłonieniem wykonawcy.

To drugi przetarg, jaki magistrat rozpisał na to przedsięwzięcie. Stało się to rok po tym, jak po raz pierwszy na storanach urzędu miasta pojawiło się ogłoszenie dla firm o konkursie na przeprowadzenie takiej inwestycji. Pierwszy przetarg nie został rozstrzygnięty, bo jak tłumaczył wówczas burmistrz Jerzy Rębek, firma która dała najniższą cenę, zbliżoną do tej zabezpieczonej przez miasto, ostatecznie nie spełniła wymogów formalnych.

Na ogłoszenie drugiego przetargu miasto czekało rok. Został rozpisany w maju. Oferty mogły spływać do 23 czerwca. Już 1 lipca rzecznik radzyńskiego ratusza informowała o wynikach z otwarcia ofert. - Do drugiego przetargu na wymianę oświetlenia ulicznego na ledowe stanęło 11 firm. Oferty opiewają na kwoty od 2,5 do 5,9 mln zł. Na inwestycję miasto przeznaczyło 2,912 mln zł. Trwają prace komisji nad wyłonieniem wykonawcy – informowała Anna Wasak. (...)

Cały artykuł przeczytacie w papierowym i elektronicznym wydaniu Słowa Podlasia, z 4 sierpnia

Joanna Danielewicz

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Coromawirus
Coromawirus 09.08.2020, 16:09
Bo wiadomo że przetarg jest ustawiany pod firmę MASTERS której właścicielem jest syn burmistrza.

Pozostałe