Biała Podlaska: Oddział celny wznawia odprawy

  • 11.08.2020, 15:40
  • (pc)
Biała Podlaska: Oddział celny wznawia odprawy
Od dzisiaj, 11 sierpnia, oddział celny w Białej Podlaskiej wznowił odprawy. Mogą być jednak one wydłużone z powodu ograniczeń w związku z panującą epidemią koronawirusa. Przypomnijmy, że od 3 sierpnia bialski oddział był zamknięty z powodu zachorowania jednego z pracowników na COVID-19.

- Od 11 sierpnia w godz. 07.30-19.30 nastąpiło przywrócenie dokonywania odpraw celnych w siedzibie Oddziału Celnego w Białej Podlaskiej przy ul. Celników Polskich 23. Odprawy dokonywane na służbie nocnej 11/12 sierpnia br. będą realizowane przez Oddział Celny w Małaszewiczach. Przywrócenie całodobowego ruchu w Oddziale Celnym w Białej Podlaskiej nastąpi od godz. 07.30 dnia 12.08.2020 r. Z uwagi na wprowadzone ograniczenia w związku z panującą pandemią proces dokonywania odpraw, w szczególności na służbie nocnej, może być wydłużony. Za utrudnienia przepraszamy." - brzmi komunikat Izby Administracji Skarbowej w Lublinie.

Przypomnijmy, że od 3 sierpnia bialski oddział był zamknięty z powodu zachorowania jednego z pracowników na COVID-19. 

 

(pc)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe