Biała Podlaska: "Po domu chodzi psychopata z nożem"

  • 28.08.2020, 12:27
  • red.
Biała Podlaska: "Po domu chodzi psychopata z nożem"
"Po domu chodzi psychopata z nożem i boję się do niego wejść..." - takie zgłoszenie otrzymali bialscy policjanci. Natychmiast udali się we wskazane miejsce. Tam zastali jedynie 59-letniego mieszkańca miasta, który zgłosił się na policję. W domu nie było nikogo innego. Za to okazało się, że sam zgłaszający jest poszukiwany przez policję.

W czwartek, 27 sierpnia. po godz. 20.00 dyżurny bialskiej komendy otrzymał zgłoszenie, z którego wynikało, że jeden z mieszkańców miasta potrzebuje pomocy. Z relacji zgłaszającego wynikało, że po domu który wynajmuje chodzi „psychopata z nożem" i on boi się do niego wejść.

Pod wskazany adres natychmiast skierowani zostali funkcjonariusze. Policjanci nie potwierdzili jednak zgłoszenia. Podczas rozmowy z będącym na miejscu mężczyzną ustalili, że ten zupełnie nie wie, co stało się agresorem. Nie wie również, w którym kierunku poszedł.

W trakcie prowadzonych czynności policjanci ustalili natomiast, że 59-latek poszukiwany jest do odbycia kary pobawienia wolności w związku z nieopłaconą grzywną. Trafił już do zakładu karnego. 

red.

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe