Narodowy Dzień Sportu w Białej Podlaskiej

  • 18.09.2020, 15:19
  • (AK)
Narodowy Dzień Sportu w Białej Podlaskiej
Przed nami Narodowy Dzień Sportu pod patronatem m. in. Słowa Podlasia. Ósma edycja zaplanowana została w sobotę 19 września w całej Polsce, w tym w Białej Podlaskiej.

Narodowy Dzień Sportu to wielka kampania społeczna, której celem jest zachęcenie Polaków do aktywnego życia, pełnego sportowych wyzwań i dobrej kondycji. To setki bezpłatnych treningów w terenie, które odbywają się w całej Polsce. W tym roku pogram został rozszerzony także o treningi online.

W Białej Podlaskiej zaplanowany został o godzinie 10 rajd rowerowy (start z Placu Wolności) i również o godzinie 10 gra plenerowa Molkky, zwana "kręglami fińskimi" (plac rekreacyjny przy ulicy Terebelskiej). To świetna rekreacyjna gra dla całych rodzin, od dzieci po seniorów. Imprezy organizuje TKKF Krzna. Więcej o Narodowym Dniu Sportu na www.narodowydziensportu.pl.

(AK)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe