Powiat radzyński: Zaśpiewaj hymn i wygraj śpiewnik

  • 02.11.2020, 10:03
  • (pc)
Powiat radzyński: Zaśpiewaj hymn i wygraj śpiewnik
„Radzyń dla Niepodległej” - pod takim hasłem radzyńskie samorządy, miasto i powiat będą świętować Dzień Niepodległości.

Ze względu na pandemię koronawirusa, nie będzie spotkania pod pomnikiem Niepodległości. Zamiast tego Radzyński Ośrodek Kultury zaprasza mieszkańców do wirtualnego odśpiewania Mazurka Dąbrowskiego. 

Każdy może odśpiewać hymn Polski bez podkładu muzycznego, nagrać występ i do 6 listopada wysłać go na adres [email protected] Z nagrań powstanie film, na którym wspólnie mieszkańcy powiatu odśpiewają hymn. Zostanie on wyemitowany w Telewizji Radzyń, 11 listopada o godz. 12:00. Wszyscy, którzy włączą się do akcji, otrzymają w prezencie od ROK „Radzyński Śpiewnik Patriotyczny”, który zawiera ponad 30 najpiękniejszych i znanych pieśni patriotycznych.

Dodatkowo 11 listopada, o godz. 17:00, ROK zaprasza do „Wspólnego Radzynian Śpiewania”. W ramach tej inicjatywy odbędzie się koncert, w którym udział wezmą soliści oraz zespoły dziecięce, młodzieżowe i senioralne z terenu miasta i powiatu. Koncert też będzie można obejrzeć w lokalnej telewizji.

(pc)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe