Piłkarze Podlasia walczyli w Nowym Targu

• 04.11.2020, 15:10
  • (AK)
Piłkarze Podlasia walczyli w Nowym Targu Adam Trochimiuk
W zaległym spotkaniu trzeciej ligi piłkarze Podlasia Biała Podlaska zmierzyli się na wyjeździe z rywalami z Podhala Nowy Targ.

Mecz zakończył się zwycięstwem gospodarzy 2:1, a wszystkie trzy bramki padły już do przerwy. Najpierw w 15 minucie celnie główkował z bliska Damian Lepiarz, ale chwilę później, w 17 minucie, wyrównał z rzutu karnego Kamil Kocoł, po faulu na Pawle Zabielskim. W 21 minucie z pola karnego kropnął nie do obrony Michał Dudek i choć potem przyjezdni mieli kilka szans na odrobienie strat, to wynik nie uległ już zmianie.

Podlasie: Krasowski – Szabaciuk, Kosieradzki, Nieścieruk, Skrodziuk, Mierzwiński (59 Martynek), Andrzejuk, Dmitruk, Zabielski (77 Ramotowski), Kocoł, Golba.

Więcej w najbliższym, papierowym i elektronicznym wydaniu Słowa Podlasia.