Gmina Kąkolewnica: Odwiedzili złote pary

  • 16.11.2020, 10:14
  • (joan)
Gmina Kąkolewnica: Odwiedzili złote pary
W tym roku nietypowo, bo w domach jubilatów, przedstawiciele urzędu gminy złożyli życzenia małżonkom, którzy przeżyli wspólnie 50 lat.

Z medalami "Za długoletnie pożycie małżeńskie" pary odwiedziła wójt Anna Mróz wraz z kierownikiem Urzędu Stanu Cywilnego, Sławomirem Wochem. Piętnaście par otrzymało też dyplomy i kwiaty.

W tym roku w gronie obchodzących złote gody znalazły się: cztery małżeństwa z Turowa, dwa z Polskowoli, pięć z Kąkolewnicy, 3 z Grabowca, jedno z Żakowoli Radzyńskiej.

(joan)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Antek
Antek 16.11.2020, 17:06
A korona wirus gratis do życzeń, o już szczyt głupoty żeby tak narażać mieszkańców w czasie epidemii !!!! Brawo za brak rozwagi !!! A Zus i Krus już się cieszy i zaraz będzie wzrost zakażeń w gminie.

Pozostałe