Nasza akcja: Napisz list do Mikołaja Słowa Podlasia!

  • 24.11.2020, 09:51 (aktualizacja 01.12.2020, 18:08)
  • Redakcja
Nasza akcja: Napisz list do Mikołaja Słowa Podlasia!
Zbliża się 6 grudnia, Mikołaj znów będzie rozdawał prezenty, a że pracy będzie miał wiele, bo czekać będą na niego miliony ludzi, chcemy mu pomóc. Ruszamy więc z tradycyjną akcją Słowa Podlasia, w której w rolę św. Mikołajów wcielą się znane i lubiane osoby z naszego regionu.

W aktualnym wydaniu Słowa Podlasia znajdziecie wizerunki osób, które biorą udział w akcji i zostały w tym roku Mikołajami Słowa Podlasia. Sami wybierzcie jednego z nich, opowiedzcie mu w liście, o czym marzycie i uzasadnijcie, dlaczego wybraliście akurat jego. Do listu do Mikołaja należy dołączyć, czytelnie wypełniony kupon, który jest opublikowany na stronie ze zdjęciami naszych Mikołajów. Możecie też dołączyć swoje zdjęcie, rysunek lub zaskoczyć swoim pomysłem na piękny list do Mikołaja.

Na Wasze listy będziemy czekać do czwartku, 3 grudnia. Można je przynosić do naszej redakcji, ul. Warszawska 15, wrzucać do naszej skrzynki ogłoszeniowej lub wysłać na adres: Redakcja Słowo Podlasia, ul. Warszawska 15, 21-500 Biała Podlaska z dopiskiem "Napisz list do Mikołaja". Prosząc Mikołaja o prezent, należy pamiętać, że upominek będzie miał wartość ok. 200 złotych.

Zastanówcie się, jaki i od kogo chcielibyście dostać prezent i wysyłajcie listy Mikołajów Słowa Podlasia!

Kupony znajdziecie w papierowym i elektronicznym wydaniu Słowa Podlasia, z 24 listopada

Oto nasi tegoroczni Mikołajowie:

 

 

Redakcja

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe