Powiat bialski: Profil posła sławny na cały kraj

  • 24.11.2020, 11:26
  • Joanna Danielewicz
Powiat bialski: Profil posła sławny na cały kraj
W czwartek, w ubiegłym tygodniu, na prywatnym profilu facebookowym posła Marcina Duszka pojawiła się prezentacja, która przysporzyła posłowi wielu nowych obserwatorów, ale i morze krytyki. W poście poseł miał przedstawiać swoją nową sekretarkę, zwąc ją „ślicznotką”. W komentarzach pod wpisem  nie brakowało też „odważnych zdjęć” kobiecego ciała. – Nastąpiło włamanie – oświadcza poseł.

Poseł Marcin Duszek ma ostatnio dni wzmożonego zainteresowania jego osobą. Wszystko za przyczyną posta, jaki pojawił  się w ubiegłym tygodniu na jego prywatnym facebookowym profilu. Zamieszczone zostało zdjęcie, na którym widać wnętrze samochodu, w nim posła z kobietą. Zdjęcie opatrzone było komentarzem: „Poznajcie tę ślicznotkę! (…) będzie moją nową sekretarką. Udowodniła już swój profesjonalizm i będzie moją prawą ręką we wszystkich sprawach. Moi koledzy posłowie będą zazdrościć”.

W komentarzach dodano także inne fotografie: na jednym z nich pokazana wcześniej kobieta pozuje w krótkiej spódniczce, na drugim zaś widać nagie, kobiece pośladki. Marcin Duszek, tym razem na profilu, przez który komunikuje się jako poseł, wystosował oświadczenie: „Oświadczam, że na moje prywatne konto facebookowe nastąpiło włamanie. Sprawa została zgłoszona i mam nadzieję, że jak najszybciej zostanie wyjaśniona.” Wpis ze zdjęciem pani i posła po kilkunastu godzinach został usunięty. Telefon posła wyłączony. (...)

Cały artykuł przeczytacie w papierowym i elektronicznym wydaniu Słowa Podlasia, z 24 listopada

Joanna Danielewicz

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe