Region: Słowo Podlasia wspiera lokalne firmy!

  • 25.11.2020, 11:27
  • Anna Chodyka
Region: Słowo Podlasia wspiera lokalne firmy!
Rząd stopniowego łagodzi restrykcje dla działalności gospodarczej. Mamy nadzieję, że wraz z odmrożeniem handlu podjęte zostaną prace nad przywracaniem do życia kolejnych sektorów gospodarki. Wymiernie wspieramy lokalnych przedsiębiorców publikując ich ofertę w Słowie Podlasia za darmo! 

- Doskonale zdajemy sobie sprawę w jak trudnych warunkach przyszło funkcjonować firmom z naszego regionu. Dlatego wraz z ogłoszeniem otwarcia wszystkich sklepów i galerii handlowych zachęcamy do zakupów u rodzimych przedsiębiorców. Ofertę wielu z nich, Czytelnicy Słowa Podlasia mogą znaleźć na łamach naszej gazety. Reklamę tych firm zamieściliśmy zupełnie za darmo. To gest solidarności z przedsiębiorcami borykającymi się ze skutkami restrykcji wprowadzonych w skutek pandemii koronawirusa - mówi Piotr Pyrkosz, redaktor naczelny Słowa Podlasia.  

D.D.M. Tak!, Lockdown STOP
Słowo Podlasia firma jest także członkiem Związku Przedsiębiorców i Pracodawców, autora kampanii społecznej "Dystans, Dezynfekcja, Maseczki TAK! Lockdown STOP ", mającej na celu odmrażanie gospodarki.  Zamknięcie placówek handlowych generowało szereg negatywnych skutków. Powszechnie prowadzona była dyskusja dot. tego, dlaczego sklepy jednego rodzaju pozostały otwarte, podczas gdy inne – nakazano zamknąć. W niektórych przypadkach (takich jak choćby sklepy z elektroniką) zamknięcie sprawiło na przykład, że dostęp do podstawowych w trakcie pandemii artykułów, niezbędnych choćby dla nauki czy pracy zdalnej, był utrudniony. Od soboty problem ten stanie się już nieaktualny i jest to z pewnością dobra informacja.  (...)

Więcej o kampanii "Dystans, Dezynfekcja, Maseczkia TAK! Lockdown STOP" tutaj: LOCKDOWN STOP

Cały artykuł przeczytacie w papierowym i elektronicznym wydaniu Słowa Podlasia, z 24 listopada

Anna Chodyka

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe