Międzyrzec Podlaski: W monopolowym nie szukał alkoholu

  • 30.11.2020, 08:12
  • (el)
Międzyrzec Podlaski: W monopolowym nie szukał alkoholu
W ręce policyjnego patrolu wpadł 19-letni włamywacz. Mężczyzna akurat wychodził przez okno ze sklepu, który okradł. Nie przyszedł tam jednak po alkohol a po gotówkę. 

Młody mieszkaniec miasta na włamanie wybrał jeden ze sklepów monopolowych. Ze środka zabrał 1,3 tys. zł. utargu z kasy. Nie udało mu się jednak wymknąć z miejsca zdarzenia, gdyż został zatrzymany na gorącym uczynku przez policyjny patrol.

- Mundurowych zainteresował hałas dochodzący z wnętrza sklepu. Po chwili zauważyli mężczyznę, który próbował wyjść  stamtąd przez uszkodzone okno - opowiada kom. Barbara Salczyńska-Pyrchla, rzeczniczka KMP. 

Na widok funkcjonariuszy 19-latek próbował jeszcze uniknąć odpowiedzialności, wyrzucając większość gotówki. Na niewiele to mu się jednak zdało. Wkrótce, po usłyszeniu zarzutów, sam przyznał się do popełnienia przestępstwa.  

- W rozmowie z policjantami tłumaczył, że potrzebował alkoholu, dlatego postanowił włamać się do sklepu z tym asortymentem - dodaje Salczyńska-Pyrchla. Za popełnione czyny grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności. Do włamania doszło we wtorek, 24 listopada nad ranem. 

(el)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe