Powiat radzyński: Stowarzyszenie musi oddać dotację

  • 10.01.2021, 16:23
  • (joan)
Powiat radzyński: Stowarzyszenie musi oddać dotację
Stowarzyszenie "Ósmy kolor tęczy", działające na rzecz osób niepełnosprawnych musi zwrócić 2 tys. zł dotacji przyznanej przez powiat.

Powiatowi urzędnicy pod koniec roku skontrolowali wydatkowanie dotacji przyznanych przez stowarzyszenie od powiatu. Kontrola wykazała nieścisłości. - Okazało się, ze pieniądze z konta dotacyjnego zostały pobrane już po realizacji zadania na które zostały przyznane. Stowarzyszenie zadanie zrealizowało z własnych funduszy - poinformował Jerzy Popek z wydziału spraw społecznym radzyńskiego starostwa.

Sprawą zainteresowany był radny Jakub Jakubowski, który chciał wiedzieć, czy stowarzyszenie będzie jednak wsparte na powrót kwotą, którą obecnie musi zwrócić. - Zarząd zawnioskował o zwrot dotacji wraz z odsetkami - uszczegółowił urzędnik. (...)

Cały artykuł przeczytacie w papierowym i elektronicznym wydaniu Słowa Podlasia, z 5 stycznia

(joan)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe