Radzyń Podlaski: Do końca maja będzie winda

  • 16.01.2021, 09:58
  • (joan)
Radzyń Podlaski: Do końca maja będzie winda UM Radzyń Podlaski
Długo trwało poszukiwanie wykonawcy na montaż windy w Dziennym Środowiskowym Domu Samopomocy w Radzyniu Podlaskim. Udało się dopiero w trzecim przetargu. Winda ma być gotowa do 31 maja.

Miasto z wyłonionym wykonawcą podpisało umowę 4 stycznia. - Przetarg na wykonanie dobudowy zewnętrznego szachtu windowego do budynku Dziennego Środowiskowego Domu Samopomocy dla Osób Niepełnosprawnych z Zaburzeniami Psychicznymi przy ul. Bulwary 12. wygrała i prace wykona firma Atlantik Roberta Strojka. Umowa opiewa na 348 246,51 zł. – informuje Anna Wasak, rzecznik prasowy radzyńskiego urzędu miasta.

Dwa pierwsze przetargi były unieważniane z uwagi na proponowane przez oferentów kwoty. Które przekraczały możliwości finansowe miasta. Tym razem miasto również dysponowało mniejszą kwotą, bo na inwestycję zdecydowało przeznaczyć 274 tys. zł. - Jednak miasto wygospodarowało brakujące pieniądze i projekt zostanie zrealizowany – dodaje rzecznik Wasak. - Zamówienie obejmuje dostawę i montaż dźwigu osobowego, ponadto wykonanie robót rozbiórkowych , przygotowawczych, ziemnych, wykonanie fundamentów, ścian nadziemia, dachu, podłoża i posadzek, opaski i dojścia, instalacji elektrycznej i przebudowę instalacji co; roboty tynkarsko-malarskie, stolarkę okienną i drzwiową, roboty elewacyjne. (...)

Cały artykuł przeczytacie w papierowym i elektronicznym wydaniu Słowa Podlasia, z 12 stycznia

(joan)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe