Radzyń Podlaski: Biblioteka udostępni e-książki

  • 25.01.2021, 12:14
  • (joan)
Radzyń Podlaski: Biblioteka udostępni e-książki
Dzięki finansowemu wsparciu Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, za pośrednictwem Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej w Lublinie. Miejska Biblioteka Publiczna w Radzyniu Podlaskim ma dla swoich czytelników nową formę dostępu do książek.

- Od stycznia 2021r. miłośnicy literatury mogą korzystać z nowej usługi oferowanej przez MBP w Radzyniu Podlaskim. Dla wszystkich posiadaczy aktywnej karty bibliotecznej umożliwiamy bezpłatny dostęp do aplikacji Legimi  - największej bazy e-booków i audiobooków w Polsce. Czytelnicy mogą korzystać za pośrednictwem Legimi z 63 000 tytułów książek, w tym z bestselerów i nowości wydawniczych. Czytać można na każdym urządzeniu. Zapraszamy więc do biblioteki po kod, który pozwoli znaleźć się w książkowym raju – zachęca Grażyna Kratiuk, dyrektor MBP w Radzyniu Podlaskim.

Jak uzyskać dostęp do czytelniczej bazy? - Czytelnik posiadający aktywną kartę zakłada bezpłatne konto na stronie  www.legimi.pl/wbp_lublin,  podając otrzymany w bibliotece kod aktywacyjny – wyjaśnia dyrektor Kratiuk. - W celu otrzymania kodu prosimy o kontakt telefoniczny (83 352 70 01), e-mailowy ([email protected]) lub osobisty w wypożyczalni w godzinach otwarcia Miejskiej Biblioteki Publicznej. Kod ważny jest przez 30 dni od chwili jego aktywacji. Po upływie tego czasu można zwrócić się do biblioteki po nowy.

(joan)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe