Samozaoranie magistratu

  • 16.02.2021, 08:46 (aktualizacja 16.02.2021, 13:07)
  • Piotr Pyrkosz
Samozaoranie magistratu
Według definicji słownika języka polskiego PWN "samozaoranie" występuje gdy uczestnik dyskusji dobiera argumenty kompromitujące jego samego lub stanowisko, którego próbuje bronić. To wypisz, wymaluj jak prezydent i jego świta.

Michał Litwiniuk pochwalił się mieszkańcom projektem nowego stadionu pod koniec stycznia. Tydzień później, jego urzędnicy twierdzą przed sądem, że to nie projekt tylko "ogólne założenia". Raz mówią, że koncepcja była gotowa już w czerwcu ubiegłego roku, a potem okazuje się, że nie mają żadnej dokumentacji. Tak oto wygląda historyczna ofensywa inwestycyjna dzisiejszej władzy. Prezydencie, to jest ten projekt czy nie? Co widzieliśmy na konferencji prasowej, i kto tu kłamie. Pan, czy urzędnicy? Tylko proszę nie iść w zaparte, bo wbrew temu, co twierdzą niektórzy, kłamstwo powtarzane tysiąc razy nie staje się prawdą. Zresztą o tym, że prawda zwycięży pan przecież doskonale wie.

Więcej na temat stadionu przeczytacie:

Projekt jest, czy go nie ma?

Stadion? Jest tylko niezbędne minimum

Projekt wreszcie jest. O resztę lepiej nie pytać

 

Piotr Pyrkosz

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (5)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Ziomek
Ziomek 17.02.2021, 09:46
Bialczanie mają taką władzę na jaką zasługują. Sami ją sobie suwerennie wybrali. Zresztą oni dalej nie czują jak w ch... ich ładują patrz wpis nie jakiej "bialczanki". Stają się pośmiewiskiem dla całej Polski już nie tylko z powodu Haidarów ale innych cudaków :) Stadion to wierzchołek góry ludowej, nepotyzm, mszczenie się na ludziach za brak służebności wobec władzy to wszystko wypływa powolutku na powierzchnie.
Frajer
Frajer 17.02.2021, 12:51
Ja, niestety, głosowałem przeciwko kłamstwom Stefka o nadwyżce budżetowej ("Biała na plusie") a nie "za" Kolgejtem. Dzięki lokalnym władzom lokalny biznes wynosi swoje siedziby z Białej Podlaskiej (jak choćby Słowo Podlasia, TAU Internet, Pizzeria Roma) bo wrogość i zamordyzm urzędasów nie ma granic. Wraz z tymi biznesami uciekają Białej Podlaskiej podatki (udział w PIT, CIT) a "janosikowe" tego nie wyrówna. Biała Podlaska jest zaściankiem Międzyrzeca Podlaskiego (który się rozwija gospodarczo) już od dawna.
bialczanin
bialczanin 16.02.2021, 13:46
Nareszcie ktoś napisał prawdę. Brawo Słowo Podlasia. Tak trzymać!
old
old 16.02.2021, 12:32
Fotomontaż i trafny, bo chcą nas ( postępacy ) zaorać; i nie trafny bo to oranie to ciężka dola była. Nasuwa się jednak pewna analogia : ,,On nie z soli, ani z roli...ze stadionu, co wciąż boli...,,,.
bialczanka
bialczanka 16.02.2021, 12:21
słowo podlasia- dno i 3 metry mułu.

Pozostałe